خانه » دانلود سیو بازی » دسته‌بندی " A "
نمایش مطالب دسته بندی : A

دانلود سیو بازی Assassins Creed Chronicles Russia

Assassin’s Creed Chronicles Russia

سیو بازی Assassins Creed Chronicles Russia

Assassin’s Creed Chronicles Russia

سیو بازی Assassins Creed Chronicles Russia شامل اتمام کامل بخش داستانی می شود. وقایع داستانی این نسخه در سال 1918 در دوران روسیه پس از انقلاب اکتبر اتفاق می افتد، شخصیت اصلی داستان Nikolai Orelov است که قصد دارد به همراه خانواده خود، کشور را ترک کند، اما موظف است آخرین ماموریت خود را برای دستور اساسین ها انجام دهد : در بازی Assassins Creed Chronicles Russia به خانه ای که خانواده تزار توسط بلشویک ها نگهداری می شود، نفوذ کنید و یک شئی را که قرن ها با آن توسط Assassins و Templars جنگیده است، سرقت کنید. در آشوب های بعد از انقلاب اکتبر در فضای دو نیم بعدی بازی به نبرد بپردازید و در سرتاسر روسیه سفر کنید.

دانلود سیو بازی Assassins Creed Chronicles: India

Assassin’s Creed Chronicles India

سیو بازی Assassins Creed Chronicles: India

Assassin’s Creed Chronicles India

وقایع داستانی سیو بازی Assassins Creed Chronicles: India در سال 1841 در کشور هند رخ می دهد و شما هدایت فردی به نام Arbaaz Mir را بر عهده دارید. هنگامی که امپراتوری Sikh درگیر جنگ با کمپانی هند شرقی بود، رئیس تمپلارها با آیتم های مرموزی که متعلق به فرقه قاتلان است، از راه می رسد. شخصیت اصلی داستان بازی Assassins Creed Chronicles: India باید دریابد چرا به این محل آمده و به همین منظور آیتم مورد نظر را دزدیده و از دوست و همسر خود دفاع کند. مبارزات خود را در طول مسیر بازی ادامه دهید و هرکس را که مانع ادامه راهتان می شود را از بین ببرید. گیم پلی این بازی به صورت 2.5 بعدی بوده و گرافیک غنی و جذاب از جمله نکات مثبت آن هستند.

دانلود سیو بازی Assassins Creed Chronicles: China

Assassin’s Creed Chronicles China

سیو بازی Assassins Creed Chronicles: China

Assassin’s Creed Chronicles China

سیو بازی Assassins Creed Chronicles: China حاوی اتمام کامل و 100 درصد بخش داستانی می باشد که در این مطلب قرار گرفته است. وقایع داستانی بازی Assassins Creed Chronicles: China در سال 1526 چین رخ می دهد، زمانی که سلسله مینگ در حال فروپاشی است. شما در نقش Shao Jun, آخرین قاتل بازمانده از انجمن برادری چینی ها هستید که به میهن خود با هدف انتقام گیری بازگشته است. این بازی حماسه ای جدید و هیجان انگیز در سری "فرقه قاتلان" محسوب می شود که بازیکنان را به سه تمدن و دوره زمانی مشخص در طول تاریخ می برد: آغاز فروپاشی سلسله مینگ ، امپراتوری در حال جنگ Sikh در هند و پس از انقلاب اکتبر سرخ.

دانلود سیو بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors The Humankind Odyssey

سیو بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors The Humankind Odyssey

دانلود سیو بازی Ancestors: The Humankind Odyssey در سبک اکشن و ماجراجویی با محوریت بقاء می باشد که روند تکامل انسان های اولیه و نحوه زندگی آنها را در بازه زمانی حدود دو الی ده میلیون سال پیش نشان می دهد. شما در نقش یکی از انسان های اولیه هستید که در دوره Neogene در آفریقا زندگی می کنید. گیم پلی سیو بازی Ancestors: The Humankind Odyssey برروی تعامل با محیط و در عین حال تامین بقا تمرکز دارد و پلیر می ‌توانند روند حرکت و جریان شکل‌ گیری انسان را با رفتار خود، تغییر دهند. با پیشروی در بازی و آشنایی با مکانیزم‌ها و محیط ‌های آن، به قابلیت های و توانایی‌های جدیدی دست پیدا می کنید که اجازه‌ تعامل‌ های متفاوتی را با محیط می‌ دهند. بازی Ancestors: The Humankind Odyssey دارای دنیایی جهان آزاد بوده که زاویه دید دوربین آن به صورت سوم شخص می باشد.

دانلود سیو بازی Attack on Titan 2

Attack on Titan 2

سیو بازی Attack on Titan 2

Attack on Titan 2

دانلود سیو بازی Attack on Titan 2 محصولی از استودیوی Omega Force است که با الهام از انیمه‌ بسیار محبوبی با همین عنوان، در سبک Hack & Slash ساخته شده که در سال 2018 روانه بازار شد. در سیو بازی Attack on Titan 2 با ارتقاء تجهیزات و یکسری موارد دیگر، آزادی عمل بیشتری را در نبرد با تایتان‌ها دارید و اینکه المان های سبک نقش آفرینی به صورت موثرتری حضور دارند. یکی از مشخصه‌ های بازی Attack on Titan 2 سیستم مبارزات آن است که می ‌توانید بهتر و راحت‌ تر از گذشته از قابلیت‌های ‌تان استفاده کنید. بازی Attack on Titan 2 داستان کامل ۵۰ اپیزود از دو فصل اول انیمه "حمله به تایتان ها" را در بر می ‌گیرد و به شما اجازه می ‌دهد با ساخت کاراکتری جدید پا به دنیای بازی بگذارید.

دانلود سیو بازی Amnesia: The Dark Descent

Amnesia The Dark Descent

سیو بازی Amnesia: The Dark Descent

Amnesia The Dark Descent

دانلود سیو بازی Amnesia: The Dark Descent را در این مطلب قرار داده ایم. این بازی که در سال 2010 منتشر شد، توسط استودیوی نام آشنای Frictional Games ساخته شده و توانست امتیازات فوق العاده ای را از مراجع معتبر و منتقدین و هم چنین امتیاز 10 از 10 را به دست آورد. سیو بازی Amnesia: The Dark Descent شما را وارد دنیای خطرناکی می سازد که خطر و ترس در هر گوشه و کنار آن پنهان شده اند. شما در نقش کاراکتر داستان هستید که تنها وسیله دفاعی تان، مخفی شدن و فرار کردن یا استفاده از هوش تان می باشد. این بازی را می توان از عناوین مهشور و خاطره انگیز سبک وحشت-بقاء در نظر گرفت که با اتمسفر ترسناک و دلهر آور خود البته به شکلی غیرسطحی و باکیفیت، به عنوان شاهکاری در این سبک دانست.

دانلود سیو بازی A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale Innocence cover

سیو بازی A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale Innocence cover

بازی A Plague Tale: Innocence که در سبک اکشن-ماجرایی و مخفی کاری است، دارای یک روایت داستانی کامل و تکان دهنده می باشد که توانست نمرات بسیار خوبی را هم از منتقدان و گیمرها دریافت کند. دانلود سیو بازی A Plague Tale: Innocence که شامل اتمام 100 درصد بخش داستانی است را در ادامه مطلب برای شما کاربران گرامی وب سایت بیاتوگیم آماده کرده ایم. بازی داستان دو خواهر و برادر به نام های Amicia و Hugo را روایت می ‌کند که هر دو بی‌ سرپرست هستند و وظیفه دارند از شهری که از یک طرف توسط بیماری طاعون و از طرفی دیگر توسط سربازان ارتش Inquisition و هم چنین موش‌ های وحشی تهدید می‌ شود، جان سالم به در ببرند. ویروسی سراسر شهر را فراگرفته و سبب شده موش های آدم خوار کل شهر را احاطه کنند. همچنین طراحی هنری بازی A Plague Tale Innocence نیز بسیار چشمگیر و زیباست و در اکثر موارد توجه شما را جلب می کند. برای دریافت سیو بازی A Plague Tale Innocence به ادامه مطلب بروید.

دانلود سیو بازی Assassins Creed III Remastered

Assassins Creed III Remastered screen

سیو بازی Assassins Creed III Remastered

Assassins Creed III Remastered screen

سیو بازی Assassins Creed III Remastered نسخه بازسازی شده نسخه پنجم فرانچایز محبوب اسسین کرید می باشد که به تازگی منتشر شده است. سیو بازی Assassins Creed III Remastered که بخش داستانی را به طور کامل به پایان رسانده و حاوی موارد اضافه تری نیز می باشد، در ادامه مطلب قرار قرار گرفته است. همانطور که می دانید، داستان مجموعه Assassins Creed درباره قرن ها و سالها مبارزه و نزاع میان اساسین ها با تمپلارها برای برقراری صلح می باشد که هر کدام شیوه روایت داستانی متفاوتی را پیش روی مخاطب قرار می دهند. دنیای بازی Assassins Creed III Remastered جهان آزاد و گیم پلی آن از دید سوم شخص دنبال می گردد. تمرکز این نسخه بییشتر بر روی استفاده از توانایی های مبارزه و مخفی کاری شخصیت اصلی داستان برای از بین بردن اهداف می باشد. در ادامه می توانید سیو بازی Assassins Creed III Remastered را دریافت نمایید.

دانلود سیو بازی Assassins Creed Odyssey

assassins-creed-odyssey-wallpaper

سیو بازی Assassins Creed Odyssey

assassins-creed-odyssey-wallpaper

سیو بازی Assassins Creed Odyssey که بر هر دو نسخه استیم و کرک شده بازی قابل استفاده است را در این مطلب قرار داده ایم. در این نسخه المان های سبک نقش آفرینی بسیار پر رنگ تر و پر اهمیت تر شده و باید مراحل بازی را با انجام گفت و گو با دیگر شخصیت ها به جلو ببرید. در بخش گیم پلی بازی Assassins Creed Odyssey امکان قایق رانی، سوارکاری و همچنین نبردهای دریایی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود بسیار سرگرم کننده هستند. برای دریافت سیو بازی به ادامه مطلب بروید.

دانلود سیو بازی Agony UNRATED

Agony_Unrated_art2

سیو بازی Agony UNRATED

Agony_Unrated_art2

سیو بازی Agony حاوی اتمام 100 درصد بخش داستانی می باشد. این بازی در سبک ماجراجویی و ترسناک بوده که در آن پلیرها سفر خود را به عنوان یک روح عصبانی بدون هیچ خاطره ای از گذشته اش، واقع در اعماق جهنم شروع می کنند و باید برای نجات خویش تلاش کنند. در بازی Agony توانایی ویژه کنترل افراد در مسیر پیش رویتان را دارید و حتی می توانید شیاطین ساده لوح و ضعیف را به منظور زنده ماندن در شرایط سخت به کار گیرید. در طول مسیر معماهای متنوع و در برخی موارد چالش برانگیز بسیاری وجود دارند که با حل آنها می توانید به راه خود ادامه دهید. بازی Agony دارای دوازده ساعت گیم پلی می باشد.