خانه » دانلود سیو بازی » دسته‌بندی " J "
نمایش مطالب دسته بندی : J

دانلود سیو بازی Just Cause 4

Just Cause 4

سیو بازی Just Cause 4

Just Cause 4

سیو بازی Just Cause 4 را در این مطلب قرار داده ایم که حاوی اتمام بخش داستانی و کمپین می باشد. داستان این نسخه در جزیره ای به نام Solis اتفاق می افتد که یک سازمان پیشرفته به نام "دست سیاه" بر آنجا حکومت می کند. تنوع شرایط آب و هوایی و محیط های پویا و همچنین شخصی سازی قلاب ریکو رودریگز از جمله مهترین مواردیست که در بازی Just Cause 4 به چشم می خورد. به طوریکه در هر لحظه باید انتظار روبرو شدن با انواع گردبادها، طوفان ها و رعد و برق را داشته باشید.

دانلود سیو بازی Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution

سیو بازی Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution

بازی Jurassic World Evolution توسط سازندگان عنوان شبیه سازی و مدیریتی Planet Coaster ساخته شده که دارای سبکی مشابه آن می باشد. در بازی Jurassic World Evolution پلیرها کنترل شخصیت Isla Nublar و جزیره ‌های اطرافشان را برعهده خواهند داشت که بایستی از این موقعیت‌ها برای ساخت پارک ژوراسیک خود، مراکز تحقیقاتی دایناسورها و ساختمان‌های جدید استفاده نمایند. تمامی مواردی که در یک پارک ژوراسیک وجود دارند، در این بازی به خوبی شبیه سازی شده اند و شما می توانید خلاقیت های خود را در این عنوان به نمایش بگذارید. سیو بازی Jurassic World Evolution در ادامه مطلب قرار داده شده است.

دانلود سیو بازی Just Cause 3

Just Cause 3_patch

سیو بازی Just Cause 3

Just Cause 3_patch

دانلود سیو بازی Just Cause 3 سومین نسخه در سری اکشن-ماجرایی و جهان آزاد Just Cause می باشد که دنباله ای بر نسخه دوم محسوب می شود. شخصیت اصلی داستان Just Cause 3 همانند گذشته Rico Rodriguez می باشد که در این نسخه به زادگاهش Medici باز گشته است. این کشور جزیره ای مدیترانه ای تحت کنترل ژنرال دیکتاتوری به نام Sebastiano Di Ravello قرار دارد و ریکو وظیفه دارد حکومت ژنرال را به هر قیمتی از بین ببرد. وسعت نقشه این نسخه همانند شماره دوم بوده، منتها آزادی عمل بیشتری در اختیار دارید و با تجهیزات مخصوص ریکو می توانید به هر جا دلتان خواست بروید. سیو بازی Just Cause 3 شامل اتمام بخش داستانی به همراه یکسری موارد دیگر می باشد.

دانلود سیو بازی Just Cause 2

Just Cause 2 PC

سیو بازی Just Cause 2

Just Cause 2 PC

عنوان Just Cause 2 از سری بازی های محبوب سبک اکشن-ماجراجویی می باشد که در سال 2010 توسط کمپانی "Eidos Interactive" منتشر شد. داستان این بازی open-world چهار سال بعد از وقایع نسخه اول اتفاق می افتد، به عنوان "Rico Rodriguez" که یک مامور است و داستان او در مناطق گرمسیری "Panau" در جنوب شرقی آسیا رخ می دهد. چندی پیش بود که سایت Gameinformer اعلام کرد که نسخه سوم این بازی در حال ساخت است و این خبر به طور رسمی نیز تایید شد و در تاریخ نامعلومی در سال 2015 منتشر خواهد شد.

دانلود سیو بازی James Bond 007: Blood Stone

James Bond 007 Blood Stone

سیو بازی James Bond 007: Blood Stone

James Bond 007 Blood Stone

دانلود سیو بازی James Bond 007: Blood Stone بر خلاف نسخه قبلی آن به صورت سوم شخص شوتر است که در سال 2010 توسط Activision منتشر شد. در این نسخه در نقش "Daniel Craig" هستید که در ماموریت های مختلفی در مکان های موناکو، استانبول و ... با او همراه هستید. داستان بازی چند سال پس از اتفاقات بازی Quantum of Solace ذره‌ای آرامش اتفاق می افتد که طی آن گروه تروریستی بین‌المللی Greco قصد حمله به یکی از کنفرانس های G-20 واقع در شهر آتن را دارند و جیمز باند توسط اِم مامور رسیدگی و ممانعت از این حمله تروریستی می شود . یکی از شاخص ترین ویژگی های بازی James Bond 007: Blood Stone نشانه گیری خودکار بر روی دشمنان است که به نوعی می توان گفت که از بازی Tom Clancy’s Splinter Cell : Conviction الگو برداری شده است. سیو کامل بازی قرار داده شده است.

دانلود سیو بازی James Bond 007: NightFire

James Bond 007 NightFire

سیو بازی James Bond 007: NightFire

James Bond 007 NightFire

سیو بازی James Bond 007: Nightfire از سری بازی های اول شخص شوتر "جیمز باند" می باشد که در سال 2002 منتشر شد. در نقش جیمز باند، مخفی ترین مامور موجود در انگلستان بازی کنید، آسمان خراش ها بلند را جست و جو کنید، ماموریت های زیر آب را انجام دهید. داستان بازی James Bond 007: Nightfire در مورد یک شرکت بین‌المللی خنثی کننده کلاهک‌ های هسته‌ ای به نام شرکت بین‌المللی فنیکس است. طی اطلاعات محرمانه، رئیس این شرکت در یک اقدام به استفاده شخصی از کلاهک‌ های هسته‌ ای در جهت پیشبرد منافع شخصی و پیگیری یک هدف نامعلوم نموده‌ است و حال زمان آن رسیده مامور مخفی جیمز باند به عنوان تنها ناجی دنیا وارد عمل شود. سلاح های متعددی در بازی وجود دارند که از انواع طیف ها می باشند، شما در نقش جیمز باند هستید که بایستی ماموریت ها را انجام دهید. سیو 100% بازی قرار داده شده است.