خانه » دانلود سیو بازی » دسته‌بندی " V "
نمایش مطالب دسته بندی : V

دانلود سیو بازی Vanquish

Vanquish

سیو بازی Vanquish

Vanquish

سیو بازی Vanquish که در سبک اکشن و شوتر سوم شخص قرار دارد، در یک فضای علمی تخیلی و آینده ای نزدیک جریان دارد. دوره ای که منابع زمین با محدودیت روبرو شده و انسان ها بر سر این موضوع با یکدیگر وارد جنگ شده اند. در این میان آمریکا و روسیه که همیشه تنش‌هایی با یکدیگر داشتند، قطب‌های اصلی این جنگ هستند. در مورد گیم پلی بازی Vanquish باید بگوییم که یک اکشن سوم شخص با سرعت بالا و سرسام آور می باشد که مکانیزمهای جالبی برای آن تعبیه شده است.شما باید خود را با این سرعت وفق دهید و عکس العمل های سریعی از خود نشان دهید.

دانلود سیو بازی Vampyr

Vampyr-pc-cover

سیو بازی Vampyr

Vampyr

سیو بازی Vampyr حاوی اتمام بخش داستانی می باشد که امیدواریم مفید واقع شود. وقایع داستانی بازی در سال 1918 در لندن رخ می دهد، شما در نقش دکتر Jonathan Reid هستید که تازه به یک خون آشام تبدیل شده است، به عنوان یک پزشک بایستی برای یافتن راه نجات مردم آلوده شهر تلاش نمایید و در عین حال به عنوان یک خون آشام مجبورید برای تغذیه خود از افراد تحت معالجه خود نیز استفاده نمایید، در هر صورت تصمیم با شماست که شکارچی خون آشام باشید یا یک هیولای خون خوار. اقدامات شما می تواند لندن را نجات خواهد داد یا اینکه به نابودی بکشاند.

دانلود سیو بازی Victor Vran

Victor Vran

سیو بازی Victor Vran

Victor Vran

در این پست سیو بازی Victor Vran را قرار داده ایم. این بازی به سبک های اکشن-ایندی و نقش آفرینی ست که به تازگی توسط کمپانی "EuroVideo Medien" برای PC منتشر شده است. در واقع این بازی به یک اندازه از سبک های اکشن-نقش آفرینی استفاده کرده که پلیرها را با انتخاب گسترده ای از سلاح ها، آیتم ها، لباس ها، قدرت های شیطانی و... همراهی می کند. در دانلود سیو بازی Victor Vran شما در نقش ویکتور که شکارچی شیاطین است، قرار دارید و باید شهر نفرین‌ شده Zagoravia را آزاد کنید. زاویه دید دوربین بازی به صورت ایزومتریک طراحی شده و شما می‌توانید نحوه‌ی بازی کردنتان را در هر لحظه تغییر دهید. بیش از ۵۰ منطقه‌ی مختلف در کنار ۱۰ دسته‌ی متمایز سلاح در بازی طراحی شده است.