webtraffic analytics

اطلاعیه سایت:
با عرض سلام، در صورتی خرابی لینکها از طریق قسمت نظرات، اطلاع رسانی نمایید تا لینکهای جدید جایگزین شود.

خانه » اخبار بازی ها » ۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

15 Frightening Moments In Video Games

15Frightening Moments In Video Games

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

لحظات ترسناک در بازی های ویدیویی همواره به رفتن و آمدن تمایل دارند، بعضی از آنها را در یک بازی خاص مشاهده می کنیم و برخی دیگر را ممکن است در عنوانی ببینیم که انتظار نداریم. می توان گفت وحشت ناب این لحظه ها تا به امروز پابرجاست. با این حال، وحشت واقعی آنهایی هستند که باعث شده بخواهیم کنسول ها و یا کامپیوترهایمان خود را خاموش کنیم و تا چندین سال بعد نیز به سراغ آنها نرویم. در این مطلب می خواهیم نگاهی به 15 لحظه دلره آور و ترسناک در بازیهای ویدئویی مختلف بیندازیم.

1- لحظه روبرو شدن با Mr. X در بازی Resident Evil 2

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

در بازی Resident Evil 2 Remake اولین برخورد با Mr. X که تحت عنوان Tyrant نیز شناخته می شود، به خودی خود دلهره آور محسوب می شود و اگر چه ظاهر شیک و تمیزی دارد، در رویارویی با او هرگز نمی توانید احساس آرامش داشته باشید. نمی توانید درک کنید Mr. X تا چه اندازه می تواند بی رحم و خشن باشد تا زمانیکه در می یابید او یک زندانی به نام Ben Bertolucci را با خرد کردن جمجمه اش به قتل می رساند. Mr. X فردی سریع و قاتل محسوب می شود که همگی این موارد سبب ترسناک تر شدن او می گردند. در بازی Resident Evil 2 هنگام روبرو شدن با او تنها راه نجات فرار کردن است.

2- لحظه وارد کردن سوزن در چشم آیزک در بازی Dead Space 2

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

اگر بازی Dead Space 2 را انجام داده باشید، محال است این صحنه یادتان رفته باشد. بین کودکان نکرومورف و مرگ و میرهای وحشیانه، چیزی بخصوص اضطراب آوری در مورد شخصیت Isaac با استفاده از دستگاه تشخیصی NoonTech وجود دارد. به این دلیل که یک سوزن غول پیکر را باید به درستی به چشم او وارد کنید، چراکه با یک حرکت اشتباه، با چیزی روبرو می شوید که تاکنون هرگز آن را ندیده اید.

3- خاطرات هانا در بازی Until Dawn

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

لحظه های وحشتناک زیادی در Until Dawn وجود دارند، از توالی اره گرفت تا خواهران جاش که او را شکنجه می کنند. با این حال، ناچیزترین لحظه وقتی است که مایک و سام خاطرات هانا را پیدا می کنند. اگر این بازی را انجام داده اید، آیا هانا و خواهش بث را به یاد دارید؟ همانطور که معلوم است، بث پس از سقوط در سالهای قبل درگذشت، اما هانا نمرد. او در موقعیتی گیر افتاد و سرانجام برای زنده ماندن، به آدمخواری خواهرش متوسل شد. این باعث شد نفرین Wendigo آزاد شود، اما بدتر، آن جا است که ببینیم نوشته های هانا بیشتر و بیشتر دچار تحول شد تا اینکه در صفحه آخر چیزی جز “گرسنگی ، گرسنگی ، گرسنگی” باقی نماند.

4- ملاقات با Lisa در دموی P.T

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

شما نیز با ما هم عقیده اید که شخصیت لیزا یک زن بسیار ترسناک محسوب می شود، در بازی P.T که یک دمو برای بازی کنسول شده Silent Hills جدید بود، لحظه رویارویی با لیزا را به یاد آورید. لحظه برخورد با او اینگونه بود که در حین بازی در بعضی مواقع خاص به عقب نگاه می کردید و صدایی گوش خراش را می شنیدید. شاید به بالکن نگاه می کردید و می دیدید که او دوباره به سایه ها رفته است؟ در هر صورت ، دیدن او برای اولین بار نوعی آسیب روانی به شما وارد می کند.

5- جنون Mia در Resident Evil 7

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

اگر تحول و تغییر شکل Mia را به یاد داشته باشید، روی ترس و وحشتی متمرکز می شوید که همراه با بیرون آمدن او از زیرزمین است. اما این صحنه فقط آغاز ترس های ناگهانی این بازی محسوب می شود. بعد از اینکه سعی می کند Ethan را با یک چاقو به قتل برساند، دوباره کنترل خود را به طور ناگهانی به دست آورده و سر خود را به دیوار مجاور می کوبد. هرچند نگران نباشید، اتفاقی برایش نمی افتد. او از جا بلند شده، پیچ گوشتی را به سمت Ethan می برد تا او را به دیوار ببندد و سپس دست خود را با اره برقی متلاشی کند. آیا می توانید باور کنید اینگونه Resident Evil 7 آغاز می شود؟

6- مجسمه های متحرک در بازی Layers of Fear 2

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

بازی Layers of Fear 2 واقعا مجسمه های خود را دوست دارد و به خصوص تمایل دارد به طور ناگهانی آنها را حرکت دهد تا سراسر وجودتان را مملوئ از ترس گرداند. یک مجسمه به خصوص در بازی وجود دارد که تقریباً هنگام روبرو شدن با یک درب قفل متوجه آن خواهید شد. درست از گوشه چشم شما حرکت می کند، به اندازه ای سریع که می توانید آن را انسان مانند در نظر بگیرید. مطمئناً مشاهده آنها بسیار مؤثر است.

7- The Winter Lantern در بازی Bloodborne

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

در این بازی هنگام سفر به منطقه Nightmare Frontier، با موجودی در دوردست روبرو می شوید که دائما یک نور و سر و صدا ایجاد می کند و موجب آشفته حالی شما می گردد. به محض اینکه به ساختمان مورد نظر می رسید، با منبع وحشت روبرو می شوید، موجودی با مغز گسترده که در چمش هایش خال وجود دارد. او تمام تلاشش را برای به دام انداختن تان می نماید.

8 – مانکن ها در بازی Condemned 2: Bloodshot

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

قبل از عناوین Spec Ops: The Line یا Resident Evil 7، بازی Condemned 2 با صحنه مانکن های خود، لحظات آزاردهنده ای را پیش روی پلیرها قرار می دهد. در قسمتی از بازی، قهرمان داستان یعنی Ethan Thomas با یک مانکن روبرو خواهد شد، چیزی نمی گذرد که چندین صدا شنیده می شود و چندین مانکن پشت وی قرار می گیرند. مانکن ها پشت سر Ethan خارج از میدان دید او دائما جا به جا می شوند و در نهایت، شما فقط حرکت می کنید. حداقل، تا وحشت بعدی.

9- لحظه روبرو شدن با Anima در بازی The Evil Within 2

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

شما نیز احتمالا فیلم کوتاه Mama را ندیده اید، اما باید بدانید که Anima همان موجودیست که در این فیلم بود. با سردتر شدن هوا، مبلمان اطراف تکان می خورند و شناور می شوند. سرانجام زن سرسختی دیده خواهد شد که ناگهان با هدف قتل شما در ذهن خود به سمت تان حمله ور می شود. بدترین قسمت؟ اینکه واقعاً نمی دانید او در کجا ظاهر خواهد شد.

10 – Water Monster در بازی Amnesia: The Dark Descent

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

بازی Amnesia: The Dark Descent برای ترساندن شما در راهروهای پر پیچ و خم خود، کارهای زیادی انجام می دهد. اما هنگامی که به بخش آب قلعه متروکه می رسید، اوضاع کاملا تغییر می کند. هیولای موجود در این بخش نامرئی است و فقط با استفاده از پاشیده هایی که هنگام رد شدن از روی آب ایجاد می شود ، قابل مشاهده است. اگر روی بعضی از جعبه ها جست و خیز کنید، سرانجام از بین می رود … اما هرگز واقعاً از بین نمی رود.

11 – لحظه روبرو شدن با باس Guardian بازی The Evil Within 2

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

تا به این لحظه در سری The Evil Within گمان می کنید با همه ترس های ممکن بازی روبرو شده اید، لورا با اندام چند گانه اش. آنیما که دائما دنبال شکار شماست، لیست ادامه دارد با این حال، باس “نگهبان” هنوز هم می تواند احساس ترس را القا کند. این نبرد با چندین بدن جمع می شود تا یک هیولای غول پیکر مجهز به اره را تشکیل دهند. چهره های این بدن ها یکی از دیگری زشت تر هستند – همه با یک خنده در طول مبارزه.

12 – اتاق آینه در بازی Silent Hill 3

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

در حالی که دو عنوان P.T. و Silent Hill 2 اغلب به علت دارا بودن تعداد بیشماری لحظه ترسناک، مشهور هستند، بازی Silent Hill 3 نیز برای ایجاد برخی از ترس های خوب از مد افتاده محسوب نمی شود. “اتاق آینه” مثالی خوب در این مورد است، هنگامی که شخصیت Heather Mason وارد این اتاق می شود، یک سینک بزرگ و یک آینه غول پیکر وجود دارد که کل اتاق را منعکس می کنند، با این حال ، به آرامی و به آرامی ، اتاق شروع به پر شدن توسط رگ های خون می کند. Heather ظاهرا سرحال به نظر می رسد … تا زمانی که شما به تصویر آینه ای او نپردازید که در خون پوشانده می شود و به کف مردگان فرو می رود.

13- دکتر Trager در بازی Outlast

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

لحظه دیگری که از یادتان نخواهد رفت، ملاقات با دکتر Trager از Outlast است. Trager در نهایت شکنجه شخصیت مایلز را آغاز می کند و انگشت خود را در این کار از دست می دهد. چه چیزی می تواند بدتر از این باشد؟ بازی کوچک مخفی شدن و دنبال کردن هنگامیکه Trager شخصیت مایلز را با قیچی غول پیکر خود تعقیب می کند.

14 – حضور بیگانه و آندرویدها در بازی Alien Isolation

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

هر چه در بخش داستانی بازی Alien Isolation پیش می روید ، باید با آندرویدهای سرکش که قصد جانتان را دارند، مقابله کنید. این موجودات در نگاه اول به نظر نمی رسند به اندازه Xenomorph وحشتناک و خطرناک باشند، تا زمانی که یکی از آنها به سمت شما قدم بگذارد، غافل از همه حس های درد و رنج، شروع به خفه کردن تان نمی کنند. حتی بدتر اینکه در این لحظه Xenomorph هم می تواند به شما حمله کند، شما اساساً فقط از یک ترس فرار می کنید تا با دیگری ملاقات نمایید.

15 – مرحله 5 بازی The Last of Us

۱۵ لحظه ترسناک در بازی های ویدیویی

روشن کردن ژنراتور در فصل 5 بازی The Last of Us می تواند یک تجربه هولناک باشد. این به دلیل سر و صدایی است که تولید می شود. هنگامی که اوضاع روبرو شد، زامبی ها غرق سر و صدا می شوند و مجبور می شوید با Stalkers ،Clickers و حتی Bloater روبرو شوید. اگر توجه نکنید، این موجودات از هر طرف به شما حمله ور می شوند و شما را به سادگی از پا در می آوردند.

در پایان باید بگوییم تمامی این 15 مورد را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده نمایید.

 

لینک دانلود
 • دانلود ویدئو با کیفیت 720p
 • Direct Link
 • دانلود ویدئو با کیفیت 480p
 • Direct Link

<div id=’mediaad-lVQM’></div>
دیدگاه ها 4 دیدگاه
 1. sama
  در تاریخ 2019/10/17 :

  سلام رو دانلود میزنم پیغام مییاد فایل مورد نطر موجود نیست

 2. معین اف
  در تاریخ 2019/10/17 :

  10 – Water Monster در بازی Amnesia: The Dark Descent واقعا وحشتناک بود . یک قانون کلی وجود داره که هرچی عامل ترس ناشناخته تر باشه وحشتناکتر میشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.