webtraffic analytics

اطلاعیه سایت:
با عرض سلام، در صورتی خرابی لینکها از طریق قسمت نظرات، اطلاع رسانی نمایید تا لینکهای جدید جایگزین شود.

خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

Call of Duty Infinite Warfare digital deluxe cover

Call of Duty: Infinite Warfare – DODI Reapck

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

از مشهورترین عناوین شوتر اول شخص سری بازی های “ندای وظیفه” می باشد که نسخه جدید آن تحت بازی Call of Duty: Infinite Warfare بوده که توسط استودیوی بازی سازی Infinity Ward ساخته شده و کمپانی Activision وظیفه انتشار بازی را بر عهده دارد. این بازی سیزدهمین نسخه در سری Call of Duty محسوب می شود که در کنار آن شاهد عرضه نسخه بازسازی شده و ارتقاء یافته عنوان محبوب Call of Duty 4: Modern Warfare نیز هستیم. در Infinte Warfare که دنباله ای بر محیط و اتمسفر آینده گونه Black Ops 3 می باشد، بازیکنان وارد نبردهایی خواهند شد که از زمین شروع شده و تا خارج از جو و جاذبه صفر ادامه پیدا می کند. به گونه ای که حتی در مراحلی از بخش کمپین، نبرد سفینه های فضایی نظامی با یکدیگر را تجربه خواهید کرد. البته درست است نسخه جدید نیز همچنان از المان های علمی-تخیلی استفاده می کند، ولی همچنان روند واقع گرایانه خودش را حفظ کرده و با وجود اینکه بازی در زمان آینده جریان دارد، با دارا بودن همان ویژگی های کلاسیکی مخصوص فرانچایز ندای وظیفه، پلیرها را به ادامه دادن داستان بازی تشویق می کند. برای خواندن ادامه متن و جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

داستان Infinite Warfare در آینده ای دور رخ می دهد، پس از اینکه زمین به علت رشد جمعیت و گسترش بی رویه صنعت، از منابع طبیعی خود محروم شد، مسئله نابودی زمین به دست انسان ها سرانجام به واقعیت می پیوندد. به همین علت، ملت ها از سر ناچاری به دیگر سیارات منظومه شمسی پناه برده و برای داشتن زندگی بهتر در کولنی های مختلفی که در سراسر کهکشان به وجود آورده اند، زندگی می کنند.

اما این ملت ها در این شرایط نیز نمی توانند اتحاد خویش را حفظ نمایند و برای برقراری قانون و نظم بین سیاره ای، «اتحادیه فضایی سازمان ملل» یا به اختصار “UNSA” را تاسیس می کنند. یک سازمانی سیاسی که امور مربوط به تجارت، مسافرت، مالکیت مناطق مختلف فضایی و تمام تلاش های مربوط به مهاجرت فضایی انسان ها را برعهده می گیرد. بقیه ساکنین باقی مانده در زمین نیز به واسطه کلونی هایی که در دیگر نقاط منظومه شمسی ایجاد کرده اند، منابع طبیعی مورد نیاز خود را به دست می آورند.

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

از دور که به این موضوع نگاه می کنید، تمامی موارد درست می باشند، اما ارزش این پایگاه ها و کلونی ها به اندازه ای کافی بود تا سیاستمداران، فرصت را غنیمت شمرده و به منظور سوء استفاده شعله جنگ را به راه بیندازند. در واقع بعضی از گروه های شبه نظامی تصمیم می گیرند به این کلونی ها هجوم برده و آن ها را در اختیاز خود بگیرند. می توان گفت نقطه شروع داستان بازی از اینجاست، در پاسخ به این عمل، UNSA توسط یک سازمان دیگر به نام “سازمان هم پیمانان خورشیدی” یا “SATO” حافظت می شود که در واقع یک ساختار نظامی هماهنگ محسوب شده که برای دفاع از زمین و تاسیسات UNSA شکل گرفته بود. با این وجود قبل از شروع وقایع بازی، یک گروه متخاصم جدید به نام “Settlement Defense Front” پدیدار می شود که متشکل از شورشیان نظامی که بیشتر اعضایش را منافقین جدایی طلب از اتحادیه فضایی سازمان ملل (UNSA) بودند و در واقع با UNSA مبارزه می کردند. در شروع وقایع داستانی بازی، گروه شرور SDF با سازمان UNSA اعلام جنگ می کند و حمله غافل گیرانه ای را به ژنو ترتیب می دهد و نیروهای امنیتی UNSA را تا مرز نابودی پیش می برد. پس از این حمله، فرمانده تازه منصوب کشتی فضایی جنگی UNSA، کاپیتان “Nick Reyes” که از خلبان درجه یک منظومه شمسی محسوب می شود، مامور می شود فرماندهی گروهی را به عهده گرفته و شر گروه Settlement Defense Front را از زمین پاک کند.

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

افرادی که در نیل به این هدف به کاپیتان Reyes کمک می کنند، فرمانده “Raines”، ستوان “Kashima” و دستیارانش به نام های ستوان “Nora Salter”، تفنگدار دریایی سازمان SATO گروهبان “Omar” و ربات شخصی Reyes به نام “Ethan” می باشند. در طرف مقابل اعضای گروه SDF به رهبری فرمانده “Salen Kotch” (با بازی کیت هرینگتون) هدایت می شوند، یکی از افسران ارشد او “Conor McGregor” می باشد که به عنوان قهرمان مسابقات UFC شناخته می شود. با اینکه نسخه جدید حول محور فضا می چرخد، اما به این معنا نیست که کل گیم پلی بازی در فضا انجام شود. در واقع قسمت اعظم بخش داستانی بازی در زمین دنبال می شود. همچنین نقشه های بخش چند نفره یا مولتی پلیر بازی در دیگر سیارات دنبال می شود و این موضوع به نوبه خود می تواند هیجان خاصی را به بازی ببخشد.

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

اما Infinite Warfare حاوی یک قسمت هیجان انگیز نیز هست که مطمئنا برای بسیاری از پلیرهای قدیمی سری “جنگاوری مدرن” خاطره انگیز می باشد. منظور از این بخش هیجان انگیز نسخه‌ی بازسازی شده‌ بازی فوق العاده محبوب “Call of Duty 4: Modern Warfare” است که علاوه بر بازسازی کلی بخش داستانی آن، حاوی 10 نقشه برای بخش چند نفره نیز می باشد. حال شما می توانید یکی از بهترین و جریان سازترین عناوین FPS تاریخ بازیهای ویدئویی را به صورت ارتقاء یافته، بهبود گرافیکی بازی، افزایش کیفیت تکسچرها، نورپردازی HDR و … تجربه کنید.

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

اطلاعات مفیدی در مورد چهار شخصیت اصلی این نسخه را در زیر آورده ایم :

Captain Nick Reyes

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

کاپیتان “Nick Reyes” (با بازی Brian Bloom) یک جنگجوی فوق العاده وفادار بوده و از صمیم قلب به اموری که انجام می دهد، ایمان دارد. او عضو بخشی از نیروهای ویژه بوده و پس از اینکه کاپیتان و افسر عامل سفینه (XO) شان در یک عملیات کشته شدند، او به عنوان کاپیتان انتخاب شد و در جست و جوی گرفتن انتقام برآمد.

Lieutnant Nora Salter

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

ستوان “Nora Salter” (با بازی Jamie Gray Hyder) همکار کاپیتان Reyes می باشد. قبل از اینکه Reyes ارتقاء درجه یابد، آنها همیشه همکار بودند و از لحاظ درجه نیز در یک سطح قرار داشتند. این تغییر کمی اوضاع میان آنها را تغییر داد، چرا که Reyes مافوق Nora می شود. از آنجایی که Nora نسبت به این تغییر راحت نیست، در طول بازی میان آندو کشمکش هایی به وجود می آید.

Ethan

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

Ethan (با بازی Jeffrey Nordling) یک هوش مصنوعی انسان نما بوده که به کاپیتام Reyes اختصاص دارد. به دلیل اینکه او یک ربات است، برخی افراد خاص در طول بازی او را قبول ندارند.

Staff Sergeant Omar

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

گروهبان “Omar” (با بازی David Harewood) یک سرباز خوب و کهنه کار است. او اولین کسی است که وارد میدان نبرد شده و همچنین آخر فردی بوده که جنگ را ترک می کند و بسیار وفادار است. او در همه جا می جنگد، در سنگرها، در زمین، در فضا یا هر جای دیگر. او اهمیت زیادی نسبت به حضور ربات هایی نظیر “Ethan” در میدان جنگ نمی دهد و همین موضوع منجر به ایجاد کشمکش میان او و Ethan می شود.
همچنین اطلاعات جذاب و جالب دیگری در مورد این شخصیت ها به اشتراک گذاشته شده:
Ethan یک نوع ربات خاص است، او در مورد انسان ها حس کنجکاوی دارد و در برنامه نویسی اش به او حس شوخ طبعی نیز داده شده است. به این صورت که او همواره جک می گوید و سر به سر هم تیمی هایش می گذارد. حس طنز او به منظور و هدف خاصی برنامه نویسی شده بود و برای اینکه بتواند خود را در دل سربازان جای دهد.
او آموزش و برنامه نویسی شده است تا اینکه یکی از سربازان باشد. هنگامی که او سر پست خود قرار می گیرد، درمی یابد که Reyes به عنوان یک کاپیتان و نیروهای دیگر به چه چیزی نیاز دارند. همچنین Ethan از شخصیت خود به عنوان یک سلاح استفاده می کند.

– تصاویری از بازی Call of Duty Infinite Warfare :

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty: Infinite Warfare نسخه کامپیوتر

ویژگی های نسخه فشرده DODI :

– بر اساس نسخه رسمی RELOADED فشرده سازی شده است.

– تمامی آپدیت های بازی در این نسخه وجود دارد.

– هیچ چیزی از بازی کسر نشده، هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است.

– حجم این نسخه فشرده 42.2 گیگابایت است که پس از نصب حدود 62 گیگابایت فضای هارد را به خود اختصاص می دهد.

– مدت زمان نصب با توجه به مشخصات سیستم شما حدود 15 الی 40 دقیقه خواهد بود.

سیستم مورد نیاز

– حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX 11 Compatible
Additional Notes: Disk space requirement may change over time

About This Game

Humans can no longer count on the remaining reserves of the Earth, which is why an organization called UNSA (United Nations Space Alliance) is being set up to oversee the colonial program and find new reserves in the solar system. The SATO, a military complex, is also responsible for defending the UNSA and the Earth against extremist forces. One of these new extremist forces, which is a rebellious and rebellious group of UNSA forces, will be your main enemies during the game.

راهنمای نصب

1) فایل ستاپ بازی را از طریق Run as Administrator اجرا نمایید.
2) روی صفحه جدیدی که باز می شود، کلیک نمایید.
3) دکمه فلش به سمت بالای کیبورد را فشار دهید.
4) روی گزینه Install کلیک کرده و سپس گزینه Continue یا Proceed را انتخاب کنید.
5) در این مرحله مسیر نصب بازی را انتخاب نموده و سپس گزینه Next را بزنید.
6) در این صفحه می توانید به دلخواه یکی را انتخاب نمایید که در اکثر موارد زبان های غیر از انگلیسی را شامل می شود.
7) در نهایت گزینه Install را انتخاب نمایید.

اطلاعات فایل

فرمت فایل : rar

حجم فایل : 43.5 گیگابایت

منبع : بیاتوگیم – دانلود رایگان بازی، ترینر، سیو و والپیپر

تاریخ انتشار بازی : 10.Nov.2016

قیمت (صرفا جهت اطلاع!) : 29.99$

شرکت سازنده : Infinity Ward

<div id=’mediaad-lVQM’></div>
دیدگاه ها 10 دیدگاه
 1. ASSASSINS
  در تاریخ 2020/05/25 :

  اگه میشه ترینر بازی O.A.D رو در سایت قرار بدین

 2. شهاب
  در تاریخ 2020/05/25 :

  سلام
  لطفا در صورت امکان ریلیز DODI نسخه COD WW 2 رو قرار بدید.

 3. mohammad
  در تاریخ 2020/06/04 :

  بازی نصب شده اس؟

 4. mohammad
  در تاریخ 2020/06/05 :

  حیف نت این نسخه وقتی حرف میزنن صدا نداره اصطلاحشو نمیدونم حیف نتی که خرج کردم،یه مقدارم تاره تصویرو ببینید.

  http://uupload.ir/files/a50h_screenshot_(97).png

  • مصطفی
   در تاریخ 2020/06/05 :

   بازی رو از شورتکات روی دسکتاپ اجرا کردید؟

   • mohammad
    در تاریخ 2020/06/05 :

    خیر،ارور میداد از سایت سرزمین دانلود،بازی رو دانلود کردم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.