hit counter script

اطلاعیه شماره 1:

طی مشکلی که برای حساب کاربری ما در سایت Opizo پیش آمده و حساب ما مسدود شده، تمامی لینکهایی که از طریق این سرویس دهنده که شامل بیشتر ترینرها و سیوهای موجود در سایت است از کار افتاده و به همین دلیل در حال حذف لینکها از این سرویس بوده و لینکها را به صورت مستقیم قرار خواهیم داد که با توجه تعداد بالای لینکها این پروسه زمان بر خواهد بود، لذا از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت مشاهده ی مشکل در لینکهای کوتاه شده، از طریق نظرات اطلاع رسانی کرده تا لینکهای جدید جایگزین شوند.

با تشکر از صبر و بردباری شما

خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

FEAR 3-PC

FEAR 3 – PROPHET

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

بازی FEAR 3 که در سال 2011 عرضه شد، توسط Day 1 Studios، استودیوی دیگری جز سازنده نسخه اول و دوم ساخته شد. داستان این نسخه به نوعی دنباله رو شماره قبلی بوده، اما روایت آن کمی پیچیده تر است. بازی به شما اجازه می دهد هر دو شخصیت Point Man و Paxton Fettel را انتخاب کنید و به انجام بازی بپردازید. داستان شماره سوم از این قرار است که حدود 9 ماه از وقایع نسخه های اول و دوم گذشته، Alma Wade که به دنبال انتقام است، فرزند خود Paxton Fettel را مامور می کند تا این کار را انجام دهد. از طرفی دیگر Point Man به همراه اعضای گروه F.E.A.R به ماموریتی فرستاده می شود تا Paxton Fettel را از بین ببرد، فردی که کنترل کاملی روی سربازهای فوق پیشرفته گروه Replica دارد. البته اوج پیچیدگی داستان جایی اتفاق می افتد که Point Man متوجه می شود Paxton Fettel برادر اوست و چاره ای جز کشتن وی ندارد … طبق نظر منتقدان و گیمرها، بازی FEAR 3 نتوانست در حد نسخه های اول و دوم ظاهر شود و موفقیت های آنها را به دست بیاورد.

در زیر مختصری راجع به دو نسخه اول این بازی توضیح داده ایم که امیدواریم مورد استفاده قرار گیرند :

F.E.A.R

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

عنوان First Encounter Assault Recon یا به اختصار F.E.A.R ، بازی اول شخص شوتر به سبک وحشت-بقاء می باشد که در سال 2005 توسط استودیوی Monolith Productions ساخته و به وسیله Sierra Entertainment منتشر شد. به دنبال موفقیت این نسخه، دو بسته الحاقی به نام های F.E.A.R Extraction Point در سال 2006 و F.E.A.R Perseus Mandate در سال 2007 منتشر شد. داستان بازی حول یک پدیده ی فراطبیعی می چرخد و درباره نیروهای ویژه مخفی ای که F.E.A.R نامیده شده و وظیفه مقابله با اتفاقات و عوامل ماوراء الطبیعی را دارند. می باشد. اعضای تیم این گروه حق استفاده از سلاح های سنگین و خطرناک را دارند پلیرها در نقش فردی به نام Point Man که یکی از اعضای این گروه است، قرار می گیرند که دارای ویژگی های فرا انسانی است و وظیفه دارد تا پرده از اسرار یک تهدید ماوراء الطبیعی را که به شکل یک دختر بچه کوچک است، بردارد. داستان نسخه اول با شخصیت Paxton Fettel آغاز می گردد، او که یک نابغه بود، با استفاده از قدرت تله پاتی فرماندهی ارتشی از ابرسربازان را بر عهده داشت که بعدها زیر نظر سازمان “ATC” در آمد. او به کمک این قدرت خود، به قتل عام مردم پرداخت. سپس پلیرها کنترل Point Man که عضو گروه مخفی F.E.A.R. است، قرار می گیرند، وظیفه نیروهای این تیم نابود کردن Fettel می باشد. در واقع بعدها خواهید فهمید Point Man و Fettel دو برادر با پیشینه‌ای تقریباً پیچیده هستند، در این بین شخصیت راز آلود و مرموز Alma Wade نیز حضور دارد. نسخه اول این عنوان یکی از بازی های پرطرفدار در سبک ترسناک بود و توانست متای 89 را از آن خود کند.

توضیح :

برای دانلود این نسخه به همراه دو دی ال سی آن می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

F.E.A.R. Extraction Point

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

برای بازی “F.E.A.R” دو بسته افزایشی منتشر شد که اولین آن ها F.E.A.R: Extraction Point نام داشت و در سال 2006 منتشر شد. برای اجرای این بسته نیاز به نسخه اول بازی داشتید. علت نام گذاری این بسته به این اسم، این بود که هدف نهایی بازیکن در این نسخه رسیدن به نقطه مشخص شده و ترک کردن شهری که ماجراجویی بازی در آن رخ می داد، بود. اضافه شدن سلاح ها و دشمنان جدید و هم چنین مراحلی در قسمت تک نفره از ویژگی های این بسته است.

F.E.A.R Perseus Mandate

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

F.E.A.R: Perseus Mandate عنوان دومین بسته افزایشی برای نسخه اول بازی است که یک سال بعد از انتشار بسته اول عرضه شد. این بسته عنوان مستقلی برای خود محسوب می شد. داستان بازی دنباله رو شخصیت جدیدی بود که یکی از اعضای تیم “F.E.A.R” است که به منظور بررسی پروژه “Armacham’s Perseus” به آن جا فرستاده می شود. بازی در ادامه حوادث بسته اول و نسخه اصلی بازی می باشد که…

F.E.A.R. 2 Project Origin

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

F.E.A.R. 2: Project Origin دنباله ای بر نسخه اول می باشد که در سال 2009 منتشر شد. پلیرها این بار در نقش Michael Becket که یکی از اعضای تیم Delta Force است، قرار می گیرند. در اولین ماموریت خود باید فردی به نام Genevieve Aristide را یافته و دستگیر نمایید. هنگامی که قدرت ماورایی هولناک آلما از کنترل خارج می شود، جوخه ی شما مجبور به نبردی در میان صحنه ای آخرالزمانی در جستجوی سرنخ هایی برای چگونگی نابودی او می شود. در این نسخه شخصیت Alma نیز یکی از دشمنان اصلیتان محسوب می شود و چندین مبارزه تن به تن نیز با او خواهید داشت.

توضیح :

برای دانلود این نسخه به همراه دی ال سی Reborn می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

F.E.A.R. 2: Reborn

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

برای بازی F.E.A.R.2 بسته الحاقی ای به نام Reborn منتشر شد که حاوی چهار مرحله جدید در بخش تک نفره است. داستان این دی ال سی به موازات بازی اصلی دنبال می شود و شما در نقش Replica Soldier 813، نتایج هرج و مرج و بحران به وجود آمده توسط Alma را از زاویه دید جدیدی دنبال می کنید.

 

  تصاویری از بازی FEAR 3 :

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

دانلود بازی FEAR 3 نسخه کامپیوتر

سیستم مورد نیاز

– حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

OS: Windows XP
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz, AMD Athlon X2 4800
Drive Space: 4.4GB
RAM: 2GB
Video Card: NVIDIA 8800 GT 512MB RAM, ATI 3850HD 512Mb RAM or better
DirectX®: 9.0c

– سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo 2.93Ghz+, Intel quad core 2.66Ghz+, AMD Phenom II X2 550, 3.1Ghz
Drive Space: 10.0GB
RAM: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GTX+ 512MB RAM, ATI 5750HD 512Mb RAM or better
DirectX®: 11

About This Game

The story begins with Alma seeking revenge so she releases her son, Paxton Fettel, to avenge her. On the other hand, Point Man, along with First Encounter Assault Recon, are sent on a mission to eliminate Paxton Fettel, who controls all of Replica’s advanced troops. The story goes as far as Point Man realizing that Fettel is his brother and must kill him to end the Replica soldiers’ attack. Alma, the mother of both, has extraordinary mental powers and is determined to give birth to a creature that is destined to destroy everything

راهنمای نصب

1) قبل از همه چیز ابتدا آنتی ویروس خود را به طور کامل غیر فعال نمایید، چرا که در غیر این صورت در هنگام کرک کردن بازی با مشکل مواجه می شوید.
2) فایل های فشرده دانلود شده از سایت را با نرم افزار Winrar اکسترکت نموده و به دو راه می توانید فایل ISO به دست آمده را اجرا نمایید:
– فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.
– فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را با استفاده از نرم افزار Virtual Clone Drive به صورت Mount اجرا کنید.
3) اکثر این فایل ها دارای اتوران می باشند، بازی را از طریق Autorun نصب نمایید.
4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.
5) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود
 • دانلود نسخه PROPHET بازی در پارت های دو گیگابایتی :
 • پارت ۱
 • پارت ۲

<div id=’mediaad-lVQM’></div>
دیدگاه ها 6 دیدگاه
 1. Ramin
  در تاریخ 2017/07/10 :

  برای دانلود هرچی صبر میکنم اتفاقی نمیفته روی عدد 45 ثابته! جایی هم نیست که بشه روش کلیک کرد؟؟؟؟

 2. احمد کابینت
  در تاریخ 2020/01/27 :

  دانلود کجا

 3. yosef
  در تاریخ 2020/03/24 :

  سلام بازی ترینرداره یانداره من فقط ازسایت شمادان میکنم واقعاعالی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.