خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی استراتژی "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی استراتژی

دانلود بازی Urtuk: The Desolation برای PC

دانلود بازی Urtuk: The Desolation

Urtuk: The Desolation - CODEX

دانلود بازی Urtuk: The Desolation

بازی Urtuk: The Desolation یک عنوان جهان آزاد، نقش آفرینی نوبتی مبتنی بر تاکتیک می باشد که وقایع داستانی آن در دنیایی تقریبا فانتزی جریان دارد. گروه ماجراجویان خود را از طریق ویرانه های جهانی باستان راهنمایی کنید. پیروان جدیدی استخدام کرده، اجساد دشمنان خود را غارت کنید و تمام تلاش خود را برای زنده ماندن در این قلمرو سخت و خشن انجام دهید. در واقع داستان بازی به دوره ای مربوط می شود که طی قرن ها گذشته، غول ها در سراسر جهان پرسه می زدند و در کنار انسان ها با آرامش زندگی می کردند تا اینکه جنگ بین این دو گونه غول ها را منقرض کرد. چند سال پیش ، گروهی از دانشمندان فرآیندی را برای استخراج ذات زندگی غول های باستان از استخوان های آنها کشف کردند.

دانلود بازی Fantasy General II Invasion نسخه PC

دانلود بازی Fantasy General II - Invasion

Fantasy General II - Invasion v01.02.12845a - GOG

| دی ال سی جدید Evolution اضافه شد |

دانلود بازی Fantasy General II - Invasion

Fantasy General II یک بازی در سبک استراتژیکی است که توسط Owned by Gravity توسعه یافته و در سپتامبر 2019 توسط کمپانی Slitherine منتشر شده است. ارتش خود را بسازید. با استفاده از سلاح ها، آرمور ها، سرباز های پیاده و سواره و نیرو های جادویی که در اختیار شما قرار خواهند گرفت، نقشه ای را طراحی کنید و با استفاده از این نقشه، دشمنان را نابود کنید. مبارزات این بازی در منطقه ای به نام Keldonia صورت می گیرد. شجاعت و تاکتیک های نظامی حرف اول را در این بازی می زنند و کسی که از این دو بهره ببرد، قطعا برنده بازی است. این بازی در واقع نسخه دوم بازی Fantasy General محسوب می شود که از گیم پلی نسخه قبلی پیروی می کند و دارای مبارزات نوبتی است.

دانلود بازی Himeko Sutori نسخه PC

دانلود بازی Himeko Sutori

Himeko Sutori - DRMFREE

داستان بازی Himeko Sutori از آنجایی آغاز می شود که حمله ای بی دلیل به یک خانه اصیل زاده، آتش جنگی را به پا کرده که پادشاهی ها را غرق در خون می کند. دختر کوچک خاندان فوروکاوا باید در میان اتحاد های در هم پاشیده و تصمیمات مشکوک خانواده اش راه خود را پیدا کند. جنگ پس از غیرممکن شدن هدف اصلی خود آغاز می شود و مردمان بی گناه در این آتش جنگ به اشتباه کشته می شوند. اگر هنوز شانسی برای پیروزی وجود داشته باشد، شما باید آن را پید کنید!

چند سرباز وفادار باقی مانده خاندان فوروکاوا را به خدمت گرفته و اتحاد جدیدی با همسایگان خود ایجاد کنید. نیروهای بدست آمده را جمع کرده و آنها را به روش های متعدد آموزش دهید. صفوف آرایی خود را پر از گرگ ، جن ، ارواح و آفرینش های مکانیکی پر کنید ، هر کدام از Class های بازی شخصیت خاص خود را دارند. همه آنها را به صدها مورد مختلف در ترکیب بی حد و حصر مجهز کنید. سلاح های قدرتمند جدید بسازید تا در جنگ به آنها قدرت دهید. با استفاده از توانایی های فرماندهی کاپیتان ها و وابستگی های نظامیان ، نیروهای خود را به صورت آرای مختلف سازماندهی کنید تا حداکثر تأثیر آنها را در جنگ داشته باشید. دستور های خود را در یک نبرد مبتنی بر تاکتیک پیاده کنید تا دشمنان خود را در نبردهای حماسی با صدها شخصیت منحصر به فرد در هر طرف شکست دهید.

دانلود بازی Field of Glory II Medieval نسخه PC

دانلود بازی Field of Glory II Medieval

Field of Glory II Medieval v1.00.01 - GOG

دانلود بازی Field of Glory II Medieval

عنوان Field of Glory II Medieval یک بازی استراتژیک در سبک نوبتی-درحال-چرخش است که در دوران قرون وسطی از 1040 میلادی تا 1270 میلادی رخ می دهد این دوره اوج شکوفایی شوالیه ها بودو شوالیه های اروپایی تا اواخر قرن دوازدهم از سر تا پا زره پوش شدند و بر اسب های سنگین سوار شدند و با حمله ور شدن های متعدد به سراسر اروپا نام خود را بر سر زبان ها انداختند. موضوعات اصلی این دوره شامل مبارزات پادشاهان فرانسه علیه پادشاهان انگلیس و امپراطورهای آلمان ، جنگهای انگلیس بر سر تسخیر اروپا یا تلاش برای فتح علیه ولز ، اسکاتلند و ایرلند ، جنگهای صلیبی بالتیک و حمله مغولها به اروپای شرقی است. اروپا با مبارزات سلسله ای و شورش های اشراف قدرتمندی که به هم آمیخته شده بودند ، تقریباً در یک وضعیت جنگی ثابت بود.

این بازی به شما این امکان را می دهد که فرماندهی ارتش آنگلوساکسون ها و نورمن ها ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، اسکاتلند ، ولز ، ایرلند ، کشورهای پایین ، کانتون های آزاد ، دانمارک ، نروژ ، سوئد ، بوهمیا ، لهستان ، شوالیه های توتونیک ، پروس های قدیم بت پرست و لیتوانیایی ، روسیه ، مجارستان ، کومنی ها ، بولگاهای ولگا و مغول ها در جنگ ها و مبارزات متنوعی بی پایان در قرن 11-13 اروپا و شمال اروپا را کنترل کنید.

ارتش منتخب خود و ژنرالهای نامدار آن دوره را به سمت پیروزی بکشانید و نبردهای انتخابی علیه یک هوش مصنوعی یا حریف انسانی داشته باشید. نیروهای خود را از میان دستورات دقیق نبرد انتخاب کنید و اجازه دهید همه گزینه ها و گزینه هایی را که در هر تاریخی از آن دوران برای یک ژنرال واقعی آن کشور در دسترس بوده قرار دهید.

دانلود بازی Zero Hour نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Zero Hour Operation Massacre

Zero Hour Operation Massacre - Early Access

| آپدیت جدید Operation Massacre اضافه شد |

دانلود بازی Zero Hour Operation Massacre

بازی Zero Hour عنوانی در سبک شوتر اول شخص تاکتیکی مبتنی بر همکاری تیمی می باشد که در تاریخ 12 آگوست 2020 به صورت مرحله دسترسی زودهنگام استیم (Early Access) منتشر شده است. این یک بازی آنلاین تیمی است که در مکان های مختلف داستانی تفسیر شده در بنگلادش با مقیاس واقعی و مدیریت منابع انجام می شود و تجربه همکاری تیمی را به ارمغان می آورد. این عنوان با الهام از سایر بازی های شوتر تاکتیکی دیگر نظیر Rainbow Six، سعی دارد یک تجربه کوآپ مبتنی بر همکاری تیمی را برای علاقمندان این سبک به ارمغان آورد.

دانلود بازی Craft The World برای PC

دانلود بازی Craft The World

Craft The World v1.9.001 - GOG

دانلود بازی Craft The World

بازی Craft The World بازی استراتژی سندباکس منحصربفردی است که آمیزه ای از Dungeon Keeper, Terraria و Dwarf Fortress می باشد. دنیای خلق شده تصادفی پر از موجودات خطرناک را کاوش کنید، دژی کوتوله ای بسازید، منابع جمع آوری کنید و تمامی آیتم ها، سلاح ها و زرهی که نیاز دارید را درست کنید. در این بازی کنترل قبیله کوتوله ای را با فرمان دادن به آنها برای حفر مناطقی مشخص، حمله به موجودات دشمن و ساخت خانه ها و دیگر سازه ها را بدست خواهید گرفت. بایستی برای کوتوله های خویش غذا و لباس فراهم کنید و نیز به آنها با جادو هنگام مبارزه علیه سایر ساکنین دنیای بازی کمک کنید. بازی را با یک کوتوله شروع خواهید کرد و کوتوله های بیشتری همراه با افزایش سطح تجربه خود خواهید داشت.

دانلود بازی Ashes of the Singularity: Escalation v3.0 برای PC

دانلود بازی Ashes-of-the-Singularity

Ashes of the Singularity: Escalation v3.0 - CODEX

| بروزرسانی جدید v3.0 اضافه شد |

دانلود بازی Ashes-of-the-Singularity 

بروزرسانی جدید بازی Ashes of the Singularity: Escalation که در تاریخ 4 فوریه 2021 منتشر شده، علاوه بر اینکه ورژن بازی را تا نسخه 3.0 آپدیت می کند، تغییرات گسترده ای در بخش های مختلف این عنوان ایجاد می کند. مهارت های استراتژیک خود را گسترش دهید، واحدهای ویرانگر جدید را به کار گیرید و با برخی از نیروهای دفاعی جدید این بسته الحاقی به دشمن حمله کنید. نژاد انسان ها به لطف بهره گیری از یک سری پیشرفت های تکنولوژیکی منحصر به فرد، به سرتاسر کهکشان گسترش پیدا کرده است. حال آنها به قدری قدرتمند شده اند که قادرند ارتشی گسترده در سرتاسر جهان بگسترانند که در نهایت شما را با یک امپراتوری باشکوه تر کهکشانی روبرو می سازند. در حال حاضر، بشریت مورد هجوم حملات دشمنی جدید قرار گرفته است، آن ها خود را "زیر لایه" یا Substrate می نامند و به دنبال این هستند نسل نژاد بشر را از زمین پاک سازند.

دانلود بازی Founders Fortune نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Founders Fortune

Founders Fortune v1.0.6 - GOG

دانلود بازی Founders Fortune

بازی Founders Fortune یک عنوان شبیه ساز و استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Dionic ساخته و منتشر شده است. دهکده خود را بسازید. مهاجران وقتی به دهکده شما می رسند چیزی به جز لباس پاره و پوره ندارند. شما کنترل آنها را در دست بگیرید و با دستور دادن های متعدد از آنها بیگاری بکشید و بخواهید تا دیوارها ، کفها و مبلمان خانه ها را تعمیر و یا بسازند. شما محدود به ساختمانهای از پیش تعریف شده نیستید! خانه های خود را طراحی کنید و آنها را مطابق میل خود بچینید. ده ها عنصر ساختمانی و مبلمان وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد شهرکی که همیشه آرزو داشتید استفاده کنید!

از اهالی ده مراقبت کنید؛ روستاییان اولویت اصلی شما هستند. در ابتدا ، شما به سادگی نیاز به تهیه غذا و سرپناه برای آنها دارید. اما دنیا پر از خطر است! یک رخنه و یا بیماری ممکن است برای قوی ترین جنگجو کشنده باشد و یک آفت می تواند کل حل و فصل شما را از بین ببرد. هر روستایی در برابر حوادث خوشحال یا ناراحت واکنش نشان می دهد و آن را در رفتار خود منعکس می کند. روستاییان خوشحال بهره وری خود را افزایش می دهند - روستائیان ناراضی ممکن است از روند کاری ناراضی شوند و دست به شورش بزنند.

دانلود بازی Hammerting برای کامپیوتر

دانلود بازی Hammerting

Hammerting Early Access - GOG

دانلود بازی Hammerting

Hammerting یک بازی استراتژی فانتزی است که توسط کمپانی Warpzone Studios توسعه یافته و در سال 2020 توسط استودیو Team17 Digital منتشر شده است. شما به عنوان رهبر گروهی به نام دورف ها بازی می کنید. دورف ها یا کوتوله ها مبارزان خوبی نیستند، اما به علت مهارت در حفاری و استخراج معدن بسیار معروف اند. شما باید بهترین سلاح ها و تجهیزات را برای متحدان خود برای کمک به جنگ علیه دشمنان تهیه کنید، کاوش کنید و بجنگید. شما باید این کوتوله ها را مدیریت کنید و یک عملیات استخراج حماسی ایجاد کنید. در بین این عملیات ممکن است که دشمنان به شما حمله کنند.

دانلود بازی Evil Genius نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Evil Genius

Evil Genius v1.0 - GOG

دانلود بازی Evil Genius

بازی Evil Genius در سبک استراتژیکی و شبیه سازی است که توسط کمپانی Elixir Studios ساخته شده و در سال 2004 منتشر شده است. این بازی با الهام از ژانر هیجان انگیز جاسوسی (به ویژه سری فیلم های جیمز باند) ساخته شده است و در دوره ای متفاوت از دهه 1960 تا 70 قرار دارد. در سال 2004، این بازی شبیه ساز استراتژی از استودیوی سازنده Elixir Studios و کمپانی ناشر Sierra Entertainment برروی رایانه های شخصی منتشر شد و به آهستگی و با مرور زمان خود را به عنوان بخش کوچکی از ژانر کلاسیک ثابت قدم نمود. این عنوان توانست نظرات منتقدان را به خود جبل کرده و هواداران و امتیازات بسیار خوبی به دست آورد.