خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی استراتژی "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی استراتژی

دانلود بازی Frostpunk: The Last Autumn برای PC

Frostpunk Game of the Year edition

Frostpunk: The Last Autumn - CODEX

Frostpunk The Last Autumn

دومین بسته الحاقی بازی تحت عنوان The Last Autumn می باشد که داستان آن شما را به وقایع پیش از داستان اصلی بازی می‌ برد و می‌توان گفت به نوعی یک پیش ‌درآمد برای داستان بازی اصلی محسوب می شود. وقایع بازی Frostpunk در یک سرزمین یخ ‌زده جریان دارد و بازیکنان رهبری آخرین تمدن روی زمین را بر عهده دارند که باید برای زنده نگه داشتن مردم تلاش کنند. بسته الحاقی The Last Autumn به شما نشان می ‌دهد که چگونه شرایط دنیای بازی به این وضع دردناک منتهی شده و بازیکنان به ‌طور کلی با محیطی جدید و عاری از برف و سرما روبه ‌رو هستند. بازی Frostpunk عنوان کاملا جدیدی از سازندگان This War of Mine می باشد و بازی بقایی اجتماعی بوده که توانایی های افراد را هنگامی که در معرض نابودی قرار بگیرند را مورد بررسی قرار می دهد. در دنیایی کاملا منجمد، مردم فناوری متکی به بخار را برای مقابله با سرمای بیش از حد ابداع می کنند. حکمران شهر بایستی شهروندان و زیرساخت هایی که در آن زندگی می کنند را مدیریت کند.

دانلود بازی Men of War نسخه کامپیوتر

Men of War Gold Edition windows-front-cover

Men of War - GOG

Men of War Gold Edition windows-front-cover

بازی Men of War اولین نسخه در سری بازی های سبک استراتژی RTS می باشد که توسط استودیوی Best Way ساخته شده و کمپانی 1C Entertainment آن را در سال 2009 منتشر شد. وقایع داستانی بازی در دوران اوج جنگ جهانی دوم رخ می دهد، نبردهای شدید اروپا و آفریقای شمالی را درگیر می کند و پلیرها به عنوان نیروهای اتحاد جماهیر شوروی، متفقین یا آلمان در 19 مأموریت عظیم تک نفره شرکت می کنند. درگیری های بخش چند نفره و تک نفره بازی Men of War دارای وسایل نقلیه معتبر و سلاح های دوران جنگ و مبارزه بی رحمانه هستند که بازیکنان را به مرکز این نبردها سوق می دهد. ویژگی "کنترل مستقیم" بازی این امکان را به گیمرها می دهد که بتوانند در هر زمانی، نیرویی را در این زمینه فرمان دهند.

دانلود بازی Tropico Reloaded نسخه کامپیوتر

Tropico Reloaded

Tropico Reloaded - GOG

Tropico Reloaded

بازی Tropico Reloaded تلفیق نهایی بازی برای سرگرمی های سیاسی و کسانی است که در جزیره کارائیب خود رویاهایی را می پرورانند. Tropico استراتژی و عناصر شبیه سازی در زمان واقعی را با یک دوز سالم از فتنه سیاسی و استعداد کارائیب ترکیب می کند تا یک بازی منحصر به فرد و مورد تحسین منتقدین را ایجاد کند. این مجموعه حاوی نسخه اول همراه با دی ال سی آن و همچنین نسخه دوم بازی Tropico می باشد که نسخه GOG آن را در این مطلب قرار داده ایم. این بازی المان های سبک استراتژی و شبیه سازی را با مجموعه ای از فتنه های سیاسی و استعداد کارائیب ترکیب می کند تا یک بازی منحصر به فرد و مورد تحسین منتقدین را ایجاد کند. در نسخه اول شما تنها حاکم جمهوری جزیره موز! هستید. در برابر فقر، فساد و شورشیان بجنگید، مردم خود را خوشحال کنید یا حکومت خود را با قدرت نظامی به نمایش بگذارید.

دانلود بازی Fallout Tactics نسخه کامپیوتر

Fallout Tactics

Fallout Tactics - GOG

Fallout Tactics

بازی Fallout Tactics سومین نسخه در سری بازهای پرطرفدار فالوت محسوب می شود که توسط استودیوی 14° East ساخته شده و به وسیله کمپانی Bethesda Softworks در سال 2001 منتشر شد. این عنوان در سبک تاکتیکی و مبارزه ای مبتنی بر همکاری تیمی می باشد که وقایع آن در دنیای فالوت جریان دارد. ممکن است شما از خاک آفریده شده باشید، اما این بازی روحیه شما را آهنین می سازد، شما می آموزید که در برابر مشکلات حتی اگر خم شدید، شکست نخورید. در بازی Fallout Tactics شما با بهره گیری از علم و تکنولوژی، قصد دارید جهان را به دوران قبل از هرج و مرج و نا آرامی بازگردانید. برای نیل به این هدف به گروه Brotherhood of Steel بپیوندید، یک گروه احیای فن آوری اختصاص داده شده برای بازگرداندن جهان به رونق سابق خود از طریق علم و هر وسیله لازم.

دانلود بازی Space Rangers HD: A War Apart برای PC

Space Rangers HD A War Apart

Space Rangers HD: A War Apart - GOG

Space Rangers HD A War Apart

بازی Space Rangers HD: A War Apart نسخه بازسازی شده بازی سبک اکشن و استراتژی Space Rangers 2 می باشد که توسط استودیوی SNK-Games ساخته شده و 1C Entertainment کمپانی ناشر آن می باشد. نسخه اولیه این عنوان در سال 2004 عرضه شد و این بازی جدید دنیای کلاسیک Space Rangers 2 را با حال و هوای جدیدی گسترش داده که توسط استودیوی سازنده با همکاری نزدیک طرفداران این سری ساخته شده است. بزرگترین ویژگی بهبود یافته بازی Space Rangers HD: A War Apart سناریوی جدید است که به دزدان دریایی که کهکشان را تهدید می کنند اختصاص یافته است. در حالی که ائتلاف بین کهکشانی تمام منابع خود را برای نبرد با سلطه گران (ماشین های احساساتی که به دنبال ریشه کن کردن تمام زندگی هستند) خرج می کند، دزدان دریایی زیر پرچم یک رهبر اسرارآمیز متحد شده اند.

دانلود بازی Re-Legion Deluxe Edition برای PC

re-legion-deluxe edition

Re-Legion Deluxe Edition - GOG

re-legion-deluxe edition

نسخه Deluxe Edition بازی Re-Legion علاوه بر دارا بودن محتویات بازی اصلی حاوی یکسری موارد اضافه تر مانند کتاب تصاویر هنری و موسیقی های متن نیز می باشد. بازی Re-Legion در سبک استراتژی زمان حال و علمی تخیلی است که توسط استودیوی Ice Code Games ساخته شده و کمپانی 1C Entertainment ناشر آن می باشد. این بازی بیشتر برروی مفهوم استفاده از انسان به عنوان منبع ثانویه محدود تمرکز دارد که به نوبه خود می تواند جذاب باشد. در جامعه ای در حال رکود از یک جهان آینده نگر به ظاهر کامل، یک فرقه متولد می شود. یک رهبر نیرومند از میان جمعیت بیرون می آید و قدم در راه رهایی جهان از بدبختی های جامعه می گذارد.

دانلود بازی Wasteland 1: The Original Classic نسخه کامپیوتر

Wasteland 1 The Original Classic

Wasteland 1: The Original Classic - GOG

Wasteland 1 The Original Classic

بازی Wasteland 1: The Original Classic در سبک های ماجراجویی، نقش آفرینی و استراتژی می باشد که توسط کمپانی مشهور inXile Entertainment ساخته شده و در سال 1988 روانه بازار شد. این عنوان اولین نسخه در سری پرطرفدار Wasteland محسوب می شود و برای اولین بار در طی بیست سال، در حال بازگشت یک قطعه بسیار دوست داشتنی از تاریخ بازی های نقش آفرینی کلاسیک هستیم. سال 2087 است، هشتاد و نه سال پس از جنگ همه جانبه هسته ای بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی، قسمت های وسیعی از زمین به یک سرزمین پساآخرالزمانی جهنمی تبدیل شده که در آن زنده ماندن یک چالش روزانه در برابر تشنگی، گرسنگی، مهاجمان محسوب می شود و جهش یافته همیشه جهش یافته است.

دانلود بازی 7Days To Die برای PC

7Days To Die Alpha 18.1 - Early Access

دانلود بازی 7 Days To Die

با فروش بیش از 2.5 میلیون نسخه برروی رایانه های شخصی و بصورت دانلود دیجیتالی، دانلود بازی 7 Days to Die به ژانر بقایی با قابلیت ساخت بی رقیب و محتوای دنیا سازی بی نظیر، روح تازه ای بخشید. 7 Days to Die که در دنیای پس از آخرالزمانی که توسط نامیراها اشغال شده است، بازی جهان بازی است که ترکیبی منحصربفرد از شوتر اول شخص، ترسناک بقایی، دفاع برج محور، و نقش آفرینی می باشد. این بازی مبارزه، ساختن، غارت کردن، حفاری، کاوش و رشد شخصیت را به گونه ای که پاسخ خوشحال کننده ای از طرفداران در سرتاسر دنیا دریافت نموده است ارائه می نماید. یکی از بهترین نقش آفرینی های سندباکس بقایی در برابر زامبی ها را در بازی  7 Days to Die تجربه نمایید. این عنوان توسط استودیوی The Fun Pimps برای رایانه های شخصی ساخته شده است.

دانلود بازی Deep Sky Derelicts Station Life برای PC

Deep Sky Derelicts

Deep Sky Derelicts Station Life - GOG

| دی ال سی جدید Station Life بازی اضافه شد |

Deep Sky Derelicts Station Life

Station Life عنوان دی ال سی جدید بازی Deep Sky Derelicts است که به تازگی منتشر شده و نسخه کامل و بدون قفل GOG آن را در این مطلب قرار داده ایم. Station Life دومین بسته گسترش دهنده بازی می باشد که همانطور که از نام آن پیداست، بر روی تبدیل ایستگاه ، خانه محافظ شما و پناهگاه امن به مکانی پر جنب و جوش و متنوع تر متمرکز شده، برای اینکه بتواند قطب مفیدتر و متنوع تری از عملیات حفاری باشد و به طور کلی تجربه ای دلپذیرتر را به ارمغان آورد. بازی Deep Sky Derelicts عنوانی در سبک استراتژی نوبتی و نقش آفرینی می باشد که با نبردهای کارتی تاکتیکی و المان های مشهور سبک roguelike آمیخته شده است. سفینه های فضایی رها شده بیگانگان را بررسی کرده، اقدام به جنگیدن نموده، به غارت غنیم پرداخته و تجهیزات خود را ارتقاء دهید.

دانلود بازی Tropico 6 The Llama of Wall Street نسخه کامپیوتر

بازی Tropico 6

Tropico 6 The Llama of Wall Street - CODEX

| دی ال سی جدید The Llama of Wall Street اضافه شد |

Tropico 6 The Llama of Wall Street

دی ال سی جدید بازی Tropico 6 تحت عنوان The Llama of Wall Street به تازگی منتشر شده که به همراه اولین آپدیت بزرگ خود توسط گروه CODEX کرک شد. همانطور که از نام این محتوای جدید پیداست، موضوع این دی ال سی در مورد تسلط پیدا کردن بر نظام سرمایه داری است. در بازی Tropico 6 شخصیت El Presidente بازمی گردد، و در حقیقت این شما هستید که در نقش او قرار خواهید گرفت. بار دیگر خود را در نقش دیکتاتوری هراس انگیز یا دولتمردی عاشق صلح در جزیره ایالتی به نام Tropico قرار دهید و سرنوشت جمهوری مناطق حاره ای خویش را در 4 محدوده متمایز تعیین نمایید.