خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی ترسناک "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی ترسناک

دانلود بازی Dead Space 2 برای PC

Dead Space 2

Dead Space 2 - DODI Repack

Dead Space 2

بازی Dead Space 2 دومین نسخه در سری پرطرفدار و مشهور "فضای مرده" می باشد که توسط استودیوی Visceral Games ساخته شده و کمپانی Electronic Arts آن را در سال 2011 منتشر کرد. با اطمینان می توان گفت سری فضای مرده جزو بهترین بازیهای سبک اکشن وحشت بقا بوده که توانسته موفقیت های بسیاری را به دست آورد. وقایع داستانی بازی Dead Space 2 از این قرار است که سه سال پس از هجوم نکرومورف ها به داخل سفینه USS Ishimura، شخصیت اسحاق کلارک از حالت اغما در ایستگاه فضایی به نام The Sprawl بیدار می شود. همان موقع که سلامتی وی در حال بهبود است، این ایستگاه فضایی توسط گونه های پیشرفته تر زامبی های هیبریدی بیگانه مورد هجوم قرار می گیرد. در این نسخه به اسحاق کلارک ، مهندس سیستمی می پیوندید که او سه سال پس از وقایع وحشتناک در USG Ishimura بیدار می شود.

دانلود بازی Fear the Dark Unknown نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Fear the Dark Unknown

Fear the Dark Unknown - PLAZA

دانلود بازی Fear the Dark Unknown

همانطور که از عنوان بازی پیداست، سبک بازی در قالب بقا و ترس گنجانده شده است. می گویند که بدترین ترس ما از درون خودمان سرچشمه می گیرد اما اگر ترس بزرگتری از ما وجود داشته باشد چی؟ اگر آن ترس از چیزی که فکر می کنیم، به ما نزدیکتر بود، چطور؟ ... رنج تنها راه است و ترس یک شیطان گریزناپذیر. اکنون جیمز سالیوان و کلویی در نقش دختر و پدر برای این بازی انتخاب شده اند و راهی برای فرار نیست. آن ها حالا با سخت ترین آزمایش زندگی خود مواجه خواهند شد و وحشت واقعی را خواهند چشید.

شما باید از بین این دو کارکتر با یکی ایفای نقش کند. در مقابل این همه تهدید و دشمنان مختلف و ناشناخته به شما فقط یک دوربین فیلم برداری داده شده پس نباید حتی یک گلوله را هدر دهید! بقا مهم ترین هدف شماست و این کار ساده به نظر نمیرسد. همه ی اتاق ها را جستوجو کنید چه بسا ممکن است کلید ماجرا درون یکی از آنها باشد. از 30 ساعت بازی مفید لذت ببرید و با این ترس که یک نوع بیماری تلقی می شود و از دهه ی 90 به بعد بسیار شایع شده است، بیشتر آشنا شوید. تیک تاک تیک تاک این صدای بازی بقاست و به نظر غیرقابل توقف است.

دانلود بازی The Evil Within: Complete Edition برای PC

The Evil Within Complete Edition

The Evil Within: Complete Edition - DODI Repack

The Evil Within Complete Edition

نسخه Complete Edition حاوی تمامی آپدیت ها و سه دی ال سی منتشر شده بازی The Evil Within می باشد. این عنوان آخرین ساخته شینجی میکامی، سازنده سری بازی های Resident Evil محسوب می شود که توسط استودیوی "Tango Gameworks" ساخته شده و "Bethesda Softworks" آن را منتشر کرده است. در این بازی شما معنای واقعی ترس بازی های سبک SH را خواهید فهمید. داستان بازی از زاویه دید سوم شخص روایت می شود و شخصیت اصلی آن، کارآگاه پلیس زبده ای به نام "Sebastian Castellanos" است. داستان از آن جا شروع می شود که سباستین به همراه تعدادی پلیس دیگر، به تیمارستانی به نام "Beacon" که قتلی در آن جا رخ داده است، می روند تا اطلاعات بیشتری را در مورد آن به دست آورند. وقتی به آن جا می رسند، با قتل عام گروهی مواجه می شوند.

دانلود بازی Dead Space نسخه کامپیوتر

Dead Space 1-pc

Dead Space - GOG

Dead Space 1-pc

بازی Dead Space اولین نسخه در سری مشهور و پرطرفدار اکشن سوم شخص وحشت-بقاء "فضای مرده" محسوب می شود که توسط استودیوی Visceral Games ساخته شده و شرکت Electronic Arts آن را در سال 2008 منتشر کرد. در این بازی شما در نقش Isaac Clarke، مهندس سفینه سیاره حفرکن USG Ishimura هستید، شما یک جنگجو یا یک سرباز نیستید. با این حال ، شما آخرین خط دفاع باقی مانده میان خدمه سفینه و اجساد مرگبار هستید. ارواح این اجساد تبدیل به موجوداتی زشت به نام نکرومورف می شوند، موجودات وحشتناک زامبی مانند بیگانه ای که با روش های معمولی کشت و کشتار تسلیم نمی شوند.

دانلود بازی Paranormal HK نسخه کامپیوتر

Paranormal HK

Paranormal HK - PLAZA

Paranormal HK

بازی Paranormal HK یک عنوان اول شخص ترسناک بوده که وقایع داستانی آن در مورد افسانه های شهری هنگ کنگ چین است. داستان از این قرار است که خدمه کانال ماورای طبیعی آنلاین "Beyond the Invisible" برای فیلمبرداری یک فیلم کوتاه برای آخرین قسمت خود به شهر Kowloon Walled می روند و با چیزی خارج از انتظارشان روبرو شدند. هرچند در ابتدا چند تصادف ساده اتفاق افتاد، اما آنها اصرار داشتند که انجام این فیلمبرداری را به اتمام رسانند. اعضای خدمه یکی پس از دیگری ناپدید شدند. همچنین رفتار بازیگر کتی بسیار عجیب شد، اتمسفر عجیب و رازآلودی کل گروه برنامه را پوشانده بود.

دانلود بازی Resident Evil 2 برای PC

RESIDENT EVIL 2 Packshot

Resident Evil 2 - CODEX

| Update v20191218 incl DLC-CODEX بازی اضافه شد |

| نسخه فشرده DODI Repack بازی اضافه شد |

RESIDENT EVIL 2 Packshot

سرانجام کمپانی کپکام قفل دنوو را از بازی Resident Evil 2 حذف کرد و هم اکنون شاهد انتشار نسخه کامل بازی توسط گروه CODEX هستیم. بازی Resident Evil 2 در سبک سوم شخص وحشت-بقاء می باشد که توسط کمپانی Capcom ساخته و منتشر می شود. در واقع این عنوان نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 محسوب می شود که به گفته سازندگان تنها یک بازسازی ساده نیست، بلکه یک بازی جدید در فرانچایز رزیدنت ایول به حساب می‌ آید. نسخه اصلی Resident Evil 2 در سال 1998 منتشر شد که دارای دوربینی ثابت از نمای سوم شخص بود و از بهترین نسخه ها در مجموعه رزیدنت اویل محسوب می شود.

دانلود بازی Song of Horror Episode 3 نسخه کامپیوتر

Song of Horror

Song of Horror Episode 3 - CODEX

| Episode 3 : A Twisted Trail |

Song-of-Horror

بازی Song of Horror در سبک ماجراجویی و وحشت بقاء می باشد که توسط استودیوی Protocol Games ساخته شده و Raiser Games کمپانی ناشر آن است. این بازی دارای پنج اپیزود است که به صورت تقریبا ماهیانه عرضه می شوند و تا به حال سه اپیزود آن در دسترس گیمرها قرار گرفته است. وقایع داستانی بازی Song of Horror از جایی آغاز می شود که نویسنده مشهور Sebastian P. Husher به همراه تمام اعضای خانواده اش به طور ناگهانی گم شده اند و به همین منظور سردبیر وی برای جست و جوی او، دستیار خود را به خانه سباستین فرستاد - اما او هرگز برنگشت... این ناپدید شدنها مجموعه ای از وقایع را به وجود می آورند که به زودی چیزی مخوف را آشکار می کند: به نظر می رسد یک موجود بی نام و نشان و تاریک که فقط با عنوان The Presence شناخته می شود مسئول انجام این کارهاست.

دانلود بازی Outlast 2 برای PC

Outlast 2

Outlast 2 - GOG

Outlast 2

بازی Outlast 2 در سبک اول شخص ترسناک و ماجراجویی می باشد که توسط کمپانی Red Barrels ساخته و منتشر شد. این بازی دنباله ای بر نسخه اول خود محسوب می شود که در سال 2013 منتشر شده بود. وقایع داستانی بازی Outlast 2 در همان دنیای نسخه اول رخ می دهد، اما با شخصیت ها و محیطی متفاوت. نسخه اول در یک تیمارستان نسبتا کوچک و محدود جریان داشت، اما نسخه دوم در محیط یک مزرعه و فضایی نسبتا باز جریان دارد. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Blake Langermann است که یک فیلمبردار بوده و با همسرش Lynn که هر دو روزنامه نگار تحقیقی هستند، مایل به ریسک کردن هستند و به سراغ کشف وقایع و داستان هایی می روند که کسی جرات دنبال کردن آنها را ندارد.

دانلود بازی Amnesia: A Machine for Pigs برای PC

Amnesia A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs - GOG

Amnesia A Machine for Pigs cover

بازی Amnesia: A Machine for Pigs نسخه GOG آن را در این مطلب قرار داده ایم. دنیا یک ماشین است، ماشینی برای خوک ها، که فقط مناسب برای تکه تکه کردن خوک ها می باشد، بازی Amnesia: A Machine for Pigs که توسط سازندگان عناوین Amnesia: The Dark Descent و Dear Esther ساخته شده در قالب عنوان ترسناک اول شخص جدیدی که شما را به عمق طمع، قدرت و دیوانگی می کشاند، می آید. این بازی پوزه خویش را به دنده های شما می رساند و قلب شما را می خورد! سال 1899 است، Oswald Mandus که کارخانه داری ثروتمند می باشد از خواب بر می خیزد، از تب می سوزد و رویاهایی از ماشینی تاریک و جهنمی او را آرام نمی گذارند. او که از الهاماتی از سفری ویرانگر به مکزیک رنج می برد،

دانلود بازی Moons of Madness برای PC

Moons of Madness Keyart

Moons of Madness - CODEX

Moons of Madness Keyart

بازی Moons of Madness در سبک علمی تخیلی اول شخص ترسناک می باشد که توسط استودیوی Rock Pocket Games ساخته شده و کمپانی Funcom ناشر آن می باشد. دانلود بازی Moons of Madness سبک ماجراجویی اول شخص علمی تخیلی را با ترس Lovecraftian ترکیب کرده و به گونه ای یادآور دو بازی Dead Space و Event Horizon است. داستان بازی روی مریخ در آینده‌‌ای نه چندان دور اتفاق می‌افتد و از افسانه‌ها و اسطوره شناسی غنی بازی Secret World Legends استودیو Funcom استفاده می ‌کند و هر دوی این بازی ‌ها در یک دنیای مشابه جریان دارند. در بازی Moons of Madness شما در نقش فردی به نام Shane Newehart هستید که یک تکنسین رده پایین مستقر در پایگاه تحقیقاتی مخفی Invictus می باشد.