خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی ترسناک "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی ترسناک

دانلود بازی Paranormal HK نسخه کامپیوتر

Paranormal HK

Paranormal HK - PLAZA

Paranormal HK

بازی Paranormal HK یک عنوان اول شخص ترسناک بوده که وقایع داستانی آن در مورد افسانه های شهری هنگ کنگ چین است. داستان از این قرار است که خدمه کانال ماورای طبیعی آنلاین "Beyond the Invisible" برای فیلمبرداری یک فیلم کوتاه برای آخرین قسمت خود به شهر Kowloon Walled می روند و با چیزی خارج از انتظارشان روبرو شدند. هرچند در ابتدا چند تصادف ساده اتفاق افتاد، اما آنها اصرار داشتند که انجام این فیلمبرداری را به اتمام رسانند. اعضای خدمه یکی پس از دیگری ناپدید شدند. همچنین رفتار بازیگر کتی بسیار عجیب شد، اتمسفر عجیب و رازآلودی کل گروه برنامه را پوشانده بود.

دانلود بازی Resident Evil 2 برای PC

RESIDENT EVIL 2 Packshot

Resident Evil 2 - CODEX

| Update v20191218 incl DLC-CODEX بازی اضافه شد |

| نسخه فشرده DODI Repack بازی اضافه شد |

RESIDENT EVIL 2 Packshot

سرانجام کمپانی کپکام قفل دنوو را از بازی Resident Evil 2 حذف کرد و هم اکنون شاهد انتشار نسخه کامل بازی توسط گروه CODEX هستیم. بازی Resident Evil 2 در سبک سوم شخص وحشت-بقاء می باشد که توسط کمپانی Capcom ساخته و منتشر می شود. در واقع این عنوان نسخه بازسازی شده رزیدنت اویل 2 محسوب می شود که به گفته سازندگان تنها یک بازسازی ساده نیست، بلکه یک بازی جدید در فرانچایز رزیدنت ایول به حساب می‌ آید. نسخه اصلی Resident Evil 2 در سال 1998 منتشر شد که دارای دوربینی ثابت از نمای سوم شخص بود و از بهترین نسخه ها در مجموعه رزیدنت اویل محسوب می شود.

دانلود بازی Song of Horror Episode 3 نسخه کامپیوتر

Song of Horror

Song of Horror Episode 3 - CODEX

| Episode 3 : A Twisted Trail |

Song-of-Horror

بازی Song of Horror در سبک ماجراجویی و وحشت بقاء می باشد که توسط استودیوی Protocol Games ساخته شده و Raiser Games کمپانی ناشر آن است. این بازی دارای پنج اپیزود است که به صورت تقریبا ماهیانه عرضه می شوند و تا به حال سه اپیزود آن در دسترس گیمرها قرار گرفته است. وقایع داستانی بازی Song of Horror از جایی آغاز می شود که نویسنده مشهور Sebastian P. Husher به همراه تمام اعضای خانواده اش به طور ناگهانی گم شده اند و به همین منظور سردبیر وی برای جست و جوی او، دستیار خود را به خانه سباستین فرستاد - اما او هرگز برنگشت... این ناپدید شدنها مجموعه ای از وقایع را به وجود می آورند که به زودی چیزی مخوف را آشکار می کند: به نظر می رسد یک موجود بی نام و نشان و تاریک که فقط با عنوان The Presence شناخته می شود مسئول انجام این کارهاست.

دانلود بازی Outlast 2 برای PC

Outlast 2

Outlast 2 - GOG

Outlast 2

بازی Outlast 2 در سبک اول شخص ترسناک و ماجراجویی می باشد که توسط کمپانی Red Barrels ساخته و منتشر شد. این بازی دنباله ای بر نسخه اول خود محسوب می شود که در سال 2013 منتشر شده بود. وقایع داستانی بازی Outlast 2 در همان دنیای نسخه اول رخ می دهد، اما با شخصیت ها و محیطی متفاوت. نسخه اول در یک تیمارستان نسبتا کوچک و محدود جریان داشت، اما نسخه دوم در محیط یک مزرعه و فضایی نسبتا باز جریان دارد. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Blake Langermann است که یک فیلمبردار بوده و با همسرش Lynn که هر دو روزنامه نگار تحقیقی هستند، مایل به ریسک کردن هستند و به سراغ کشف وقایع و داستان هایی می روند که کسی جرات دنبال کردن آنها را ندارد.

دانلود بازی Amnesia: A Machine for Pigs برای PC

Amnesia A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs - GOG

Amnesia A Machine for Pigs cover

بازی Amnesia: A Machine for Pigs نسخه GOG آن را در این مطلب قرار داده ایم. دنیا یک ماشین است، ماشینی برای خوک ها، که فقط مناسب برای تکه تکه کردن خوک ها می باشد، بازی Amnesia: A Machine for Pigs که توسط سازندگان عناوین Amnesia: The Dark Descent و Dear Esther ساخته شده در قالب عنوان ترسناک اول شخص جدیدی که شما را به عمق طمع، قدرت و دیوانگی می کشاند، می آید. این بازی پوزه خویش را به دنده های شما می رساند و قلب شما را می خورد! سال 1899 است، Oswald Mandus که کارخانه داری ثروتمند می باشد از خواب بر می خیزد، از تب می سوزد و رویاهایی از ماشینی تاریک و جهنمی او را آرام نمی گذارند. او که از الهاماتی از سفری ویرانگر به مکزیک رنج می برد،

دانلود بازی Moons of Madness برای PC

Moons of Madness Keyart

Moons of Madness - CODEX

Moons of Madness Keyart

بازی Moons of Madness در سبک علمی تخیلی اول شخص ترسناک می باشد که توسط استودیوی Rock Pocket Games ساخته شده و کمپانی Funcom ناشر آن می باشد. دانلود بازی Moons of Madness سبک ماجراجویی اول شخص علمی تخیلی را با ترس Lovecraftian ترکیب کرده و به گونه ای یادآور دو بازی Dead Space و Event Horizon است. داستان بازی روی مریخ در آینده‌‌ای نه چندان دور اتفاق می‌افتد و از افسانه‌ها و اسطوره شناسی غنی بازی Secret World Legends استودیو Funcom استفاده می ‌کند و هر دوی این بازی ‌ها در یک دنیای مشابه جریان دارند. در بازی Moons of Madness شما در نقش فردی به نام Shane Newehart هستید که یک تکنسین رده پایین مستقر در پایگاه تحقیقاتی مخفی Invictus می باشد.

دانلود بازی Layers of Fear برای PC

Layers of Fear cover

Layers of Fear - GOG

Layers of Fear cover

در این پست بازی ای را قرار داده ایم که دقیقا همان چیزی است که طرفداران سبک ترسناک به دنبال آن هستند! بازی Layers of Fear که در سبک وحشت-بقا می باشد که توسط استودیوی با استعداد لهستانی Bloober Team ساخته شده است. این بازی که الهام گرفته شده از عنوان PT می باشد، داستان نقاشی را روایت می کند که شدیدا به دنبال تمام کردن آخرین اثر یا شاهکارش می باشد و در این راه سلامت عقل و روانش را قربانی می کند. شما در خانه او که پر از نقاشی های شوم و درهای ناپدید شونده است، گشت و گذار می کنید. گرافیک بازی نیز با توجه به حجم نسبتا کم آن فوق العاده می باشد که این مورد به لطف استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند Unity در بازیست. عنوان Layers of Fear تجربه ترس ناب و منحصر به فردی را برای شما به ارمغان می آورد که در آن با هر حرکت دوربین محیط اطراف شما تغییر می کند. این بازی با حجم نسبتا کمی که دارد، چنان ترسی را بر شما القاء می کند که به هیچ عنوان تصور آن را نمی کردید.

دانلود بازی Amnesia: The Dark Descent برای PC

Amnesia The Dark Descent

Amnesia: The Dark Descent - GOG

Amnesia The Dark Descent Cover

بازی Amnesia: The Dark Descent در سبک اول شخص ترسناک می باشد که توسط کمپانی نام آشنای Frictional Games توسعه یافته و در سال 2010 منتشر شد. اگر از طرفداران سبک وحشت بقاء یا ترسناک باشید، حتما سری Amnesia را تجربه کرده اید و معتقدید آنها را می توان جزو ترسناک ترین عناوین این سبک به حساب آورد. ترس واقعی را با این بازی تجربه کنید! استودیوی Frictional Games با ارائه این بازی متفاوت توانست نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. داستان بازی Amnesia: The Dark Descent از این قرار است که آخرین خاطرات باقی مانده در تاریکی محو می شوند، ذهن شما دچار آشفتگی شده و فقط احساس شکار شدن باقی مانده است، شما باید فرار کنید.

دانلود بازی Visage The NEW chapter برای PC

Visage The NEW chapter

Visage v2.2 Early Access - GOG

Visage The NEW chapter

در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی Sadsquare Studio بازی Visage که در سبک ترسناک روانشناختی بوده و الهام گرفته شده از دموی معروف P.T می باشد را معرفی کرد. پس از این معرفی سازندگان کمپین جمع‌آوری بودجه مورد نیاز برای پروژه ساخت را در وب سایت کیک استارتر راه‌ اندازی نموده و قرار شد که با جمع ‌آوری مبلغ ۳۵ هزار دلار، توسعه این بازی را برای PC to Xbox One و PS4 و حتی هدست‌های واقعیت مجازی نیز انجام دهند. خط داستانی بازی Visage در سال ۱۹۸۰ میلادی در خانه‌ ای بزرگ و قدیمی واقع در شهر متروکه‌ ای که در آن ترس عمیقی بر جای جای خانه دائما در حال تغییر رخ می دهد. به تازگی محتوای جدیدی برای بازی به نام The NEW chapter منتشر شده که چهار الی شش ساعت را به گیم پلی بازی اضافه می نماید.

دانلود بازی Outlast: Whistleblower برای PC

Outlast Whistleblower

Outlast: Whistleblower - GOG

Outlast Whistleblower

بازی Outlast: Whistleblower عنوان بسته الحاقی بازی Outlast است که وقایع داستانی آن در ادامه نسخه اول می باشد. این دی ال سی، داستانی را که باعث به وجود آمدن حوادث نسخه اول شد، آغاز می کند و وقایع نسخه اول را پشت سر می گذارد تا فصل آخر واقعی داستان تیمارستان Mount Massive را به اتمام برساند. بازی Outlast: Whistleblower داستان فردی به نام Waylon Park را روایت می کند که یک مهندس نرم افزار طرف قرارداد شرکت Murkoff است و معلوم می شود او کسی بوده که ایمیل های مشکوک را به خبرنگاران سراسر دنیا می فرستاد و Miles Upshur (شخصیت اصلی نسخه اول) یکی از آن خبرنگاران بوده است.