خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی شبیه ساز "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی شبیه ساز

دانلود بازی Moving Out نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Moving-Out

Moving Out - CODEX

| دی ال سی جدید Movers in Paradise اضافه شد |

دانلود بازی Moving-Out

بازی Moving Out یک عنوان فیزیک محور و شبیه ‌ساز جابه‌جایی اشیاء وسایل خانه است که توسط Team17 طراحی شده و به وسیله همین کمپانی در تاریخ 28 آوریل 2020 منتشر شده است. آیا برای یک حرفه هیجان انگیز در زمینه مبلمان آماده هستید؟ شما به عنوان یک تکنسین چیدمان و جابجایی مبلمان که به تازگی استخدام شده اید ، مشاغل مختلف را در سراسر شهر شلوغ Packmore انجام خواهید داد. شما می‌توانید در سراسر شهر پروژه‌های مختلفی دریافت کنید و خود را به ‌عنوان یک جابه‌جا کننده مشهور چیدمان لوازم منزل بشناسانید. لازم به ذکر است این بازی توسط سازندگان عنوان پرطرفدار و سرگرم کننده Overcooked ساخته شده و در بخش گیم پلی خود از طنز به عنوان عنصری برای اضافه کردن جذابیت و تنوع استفاده کرده است.

دانلود بازی Lumberjacks Dynasty برای کامپیوتر

دانلود بازی lumberjacks-dynasty

Lumberjacks Dynasty - CODEX

دانلود بازی lumberjacks-dynasty

بازی Lumberjacks Dynasty یک عنوان شبیه سازی زندگی روزمره منحصر به فرد است که در آن شما نقش یک چوب بر را بر عهده دارید که در حال ایجاد یک تجارت و سلسله پایدار برای نسل های آینده هستید. بازی هم اکنون در مرحله آزمایشی Early Access به سر می برد و به همین منظور هنوز کامل نشده است. این بازی ترکیبی از جنگلداری، چوب بری، تجارت و شبیه سازی زندگی با عناصر نقش آفرینی است و شما در یک اردوگاه که به آرامی آن را از عمه و عموی خود تحویل می گیرید، شروع به کار می کنید و باید آن را به دوران شکوه سابق خود بازگردانید. در کنار برش چوب و انتقال آن به آسیاب برای تولید بیشتر، می توانید از کارهای مختلفی لذت ببرید که به شما کمک می کند نه تنها تجارت خود بلکه مهارت های شخصیت خود را نیز بهبود بخشید.

دانلود بازی 18Wheels of Steel: Convoy برای PC

18Wheels of Steel: Convoy v1.0 - GOG

دانلود بازی 18 Wheels of Steel Convoy

در بازی 18Wheels of Steel: Convoy شما یک کامیون حمل و نقل سریع و با سرعت بالا را در دست می گیرید. این بازی به صورت تک نفره اجرا می شود. در این بازی شما وظیفه تحویل کالا ها را بر عهده دارید. شما در واقع صاحب تجارت خود هستید که به تنهایی سفارش می گیرید، بار ها را تحویل می دهید و کامیون خود را ارتقا می دهید. اما مواظب باشید، شهرت شما همه چیز است. زیرا ممکن است با یک اشتباه مثل دیر رساندن کالا یا آسیب رساندن به آن ممکن است شهرت و اعتبار شما زیر سوال رود. همچنین شما میتوانید به راننده کامیون های دیگر پیشنهاد دهید تا به تجارت شما بپیوندند.

دانلود بازی SCANIA Truck Driving Simulator برای PC

دانلود بازی Scania Truck Driving Simulator

SCANIA Truck Driving Simulator Extended - FLT

دانلود بازی Scania Truck Driving Simulator

بازی Scania Truck Driving Simulator در سبک شبیه سازی رانندگی کامیون می باشد که توسط SCS Software ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در تاریخ 12 ژوئن 2012 منتشر شده است. در این بازی که توسط سازندگان عنوان محبوب Euro Truck Simulator 2 ساخته شده، پشت فرمان یکی از شاخص ترین کامیون های جاده بنشینید. مهارت های رانندگی با کامیون خود را ثابت کنید - مهارت رانندگی خود را با 10 چالش مانور کامیون که در تلاش برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی خود هستند، در آزمون نهایی قرار دهید. دوره ها و وظایف پیچیده طراحی شده را در محیط های واقع بینانه ای که شما را در صندلی راننده قرار می دهند ، کامل کنید.

دانلود بازی Founders Fortune نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Founders Fortune

Founders Fortune v1.0.6 - GOG

دانلود بازی Founders Fortune

بازی Founders Fortune یک عنوان شبیه ساز و استراتژیک می باشد که توسط استودیوی Dionic ساخته و منتشر شده است. دهکده خود را بسازید. مهاجران وقتی به دهکده شما می رسند چیزی به جز لباس پاره و پوره ندارند. شما کنترل آنها را در دست بگیرید و با دستور دادن های متعدد از آنها بیگاری بکشید و بخواهید تا دیوارها ، کفها و مبلمان خانه ها را تعمیر و یا بسازند. شما محدود به ساختمانهای از پیش تعریف شده نیستید! خانه های خود را طراحی کنید و آنها را مطابق میل خود بچینید. ده ها عنصر ساختمانی و مبلمان وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد شهرکی که همیشه آرزو داشتید استفاده کنید!

از اهالی ده مراقبت کنید؛ روستاییان اولویت اصلی شما هستند. در ابتدا ، شما به سادگی نیاز به تهیه غذا و سرپناه برای آنها دارید. اما دنیا پر از خطر است! یک رخنه و یا بیماری ممکن است برای قوی ترین جنگجو کشنده باشد و یک آفت می تواند کل حل و فصل شما را از بین ببرد. هر روستایی در برابر حوادث خوشحال یا ناراحت واکنش نشان می دهد و آن را در رفتار خود منعکس می کند. روستاییان خوشحال بهره وری خود را افزایش می دهند - روستائیان ناراضی ممکن است از روند کاری ناراضی شوند و دست به شورش بزنند.

دانلود بازی 18Wheels of Steel: Pedal to the Metal برای PC

دانلود بازی 18Wheels of Steel Pedal to the Metal

18Wheels of Steel: Pedal to the Metal v1.0 - GOG

دانلود بازی 18Wheels of Steel Pedal to the Metal

بازی 18Wheels of Steel: Pedal to the Metal نام یک بازی شبیه سازی و رانندگی کامیون است که توسط کمپانی SCS Software توسعه یافته و در سال 2004 برای کامپیوتر منتشر شده است. در سومین نسخه از سری بازی های 18 چرخ فولادین نمایش خود را در جاده نشان دهید. شما نه تنها راننده کامیون هستید، بلکه یک سرمایه دار خیلی مهم هم هستید. شما رییس خود هستید که سفارش ها را میگیرید و تحویل می دهید. کامیون خود را رانندگی کرده و تا در حین ایجاد مشاغل بزرگ، آن را بزرگتر کنید. شما دارای بیش از 35 کامیون هستید که بر اساس نوع جاده، یکی از کامیون ها را انتخاب کرده و به بازی می پردازید. در این بازی بیش از 45 نوع بار سبک و سنگین وجود دارد که آنها را حمل میکنید. در حالی که یک امپراتوری کامیون سازی می سازید، این کشور را از حمل کننده بار بی نیاز می کنید.

دانلود بازی 18Wheels of Steel: Across America برای PC

دانلود بازی 18Wheels of Steel Across America

18Wheels of Steel: Across America v1.0 - GOG

دانلود بازی 18Wheels of Steel Across America

در بازی 18Wheels of Steel: Across America شما یک تجربه رانندگی ماشین سنگین را به ارمغان می آورید. خوب است بدانید که ساخت این بازی توسط SCS Software بوده و در سال 2003 منتشر شده است. در همه مراحل این بازی، شما تنها یک ماموریت دارید؛ اینکه باید با ماشین سنگین خود رانندگی کرده و کالا ها را حمل کرده و به مقصد برسانید. در این بازی، شما یک محیط جهان باز را تجربه می کنید که در آن همه جاده ها باز هستند و با رانندگی در آنها لذت ببرید. سریعتر از رقبای خود رانندگی کنید، کالاهای خود را در کل ایالات متحده حمل کنید و هنگام کنترل سرنوشت خود، باد را در چهره خود احساس کنید و بوق بزنید. بخاطر داشته باشید که تاجر موفق بودن مهم تر از سرعت رانندگی است. شما باید پول خود را مدیریت کنید، دکل خود را روان نگه دارید و مراقب سرعت گیرهایی باشید که ممکن است شما را بالا ببرند.

دانلود بازی Three Kingdoms The Last Warlord برای PC

دانلود بازی Three Kingdoms The Last Warlord

Three Kingdoms The Last Warlord - CODEX

دانلود بازی Three Kingdoms The Last Warlord

بازی Three Kingdoms The Last Warlord یک عنوان استراتژی محور و شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی LongYou Game Studio طراحی و ساخته شده و به وسیله شرکت LongYou Tech در تاریخ 4 فوریه سال جاری برای رایانه های شخصی منتشر شده است. این بازی بر اساس رمان مشهور تاریخی چینی ساخته شده و وقایع رخ داده طی دوران سه پادشاهی در حدود سال های 280 – 190 بعد از میلاد مسیح که منجر به تقسیم سه ایالت Wei, Shu و Wu شد، را روایت می کند. این عنوان دنیای جدیدی در سری Three Kingdoms را به تصویر می کشد که با سبک تفکر جدید سه پادشاهی مردم چین ساخته شده و تفاوت در سطح شهرها و توانایی های هر افسر را کاملاً مشخص می کند.

دانلود بازی Hard Truck: 18 Wheels of Steel برای PC

دانلود بازی Hard-Truck-18-Wheels-of-Steel

Hard Truck: 18 Wheels of Steel v1.0 - GOG

دانلود بازی Hard-Truck-18-Wheels-of-Steel

بازی Hard Truck: 18 Wheels of Steel اولین نسخه در سری پرطرفدار سبک شبیه سازی رانندگی کامیون 18Wheels of Steel می باشد که توسط Cosmi Valusoft ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در سال 2002 منتشر شده است. در اولین شبیه ساز رانندگی کامیون، رئیس خود باشید و پشت فرمان کامیون بزرگ خود بنشینید. پیشنهاد مزایده دهید، سپس در جاده قرار بگیرید تا در رقابت ها از دیگر رانندگان پیشی بگیرید. خطرات جاده ای، سوخت کم و حتی پلیس می تواند به موقع بودن و شرایط بار خالی کردن شما را تحت تأثیر قرار دهد و بر روی شغل شما تأثیر بگذارد. همه اینها کار یک روزه است که شما کامیون های بزرگ رانندگی می کنید.

دانلود بازی Nomads of Driftland نسخه کامپیوتر

دانلود بازی Nomads of Driftland

Nomads of Driftland v1.0.48a - GOG

دانلود بازی Nomads of Driftland

Nomads of Driftland یک بازی شبیه سازی و استراتژیکی است که توسط Star Drifters توسعه یافته و در سال 2020 منتشر شده است. این بازی زندگی عشایری را به تصویر می کشد. جایی که ساکنان دریفتلند درتلاشند تا تمدن خود را به شکل سابق و به دوران شکوه بازگردانند. عزم خود را جزم کنید تا جادوگر جنجالی را از تخت حکم پایین بکشید و جلوی صدمات وی را بگیرید. این جادوگر کوچ نشین، شورشیان را منقرض کرده و گروه جدیدی به نام بربر را روی کار آورده است. آنها بر این باورند که میتوانند نظم جدید را شکل دهند اما نمیدانند که دارند زمین را نابود می کنند. اکنون، عشایر باید برای دفاع از ارزش ها و سرزمین های خود بجنگند و زنده بمانند.