خانه » دانلود بازی کامپیوتر » دسته‌بندی " بازی ماشین سواری "
نمایش مطالب دسته بندی : بازی ماشین سواری

دانلود بازی GRID Season 2 نسخه کامپیوتر

GRID 2019 Packshot

GRID Season 2 - CODEX

فصل دوم بازی GRID منتشر و توسط گروه CODEX کرک شد. در Season 2 بازی که در تاریخ 12 فوریه 2020 منتشر شد، 33 مرحله جدید 6 ماشین مسابقه ای و پیست مسابقه Red Bull به بازی اضافه شده است. این بازی در سبک ماشین سواری و ریسینگ می باشد که توسط کمپانی مشهور Codemasters ساخته و منتشر شده است. این نسخه چهارمین بازی در سری پرطرفدار و نام آشنای GRID محسوب می شود که دنباله‌ و شماره ‌ای در انتهای نام آن قرار ندارد. تا به امروز سه نسخه در این مجموعه‌ بازی عرضه شده‌ اند، در سال ۲۰۰۸ شاهد انتشار اولین قسمت این مجموعه به نام Racer Driver: GRID بودیم و در سال ۲۰۱۳ هم دنباله‌ این عنوان با نام بازی GRID 2 عرضه شد. نهایتا در سال ۲۰۱۴ بازی GRID Autosport منتشر شد و از آن زمان تا به امروز، خبر زیادی از این فرانچایز در دسترس نبود و کمپانی Codemasters بیشتر مشغول ساخت سری Dirt و F1 بوده است.

دانلود بازی Driver: Parallel Lines نسخه کامپیوتر

Driver-Parallel-Lines

Driver: Parallel Lines - GOG

Driver-Parallel-Lines

بازی Driver: Parallel Lines در سبک ماشین سواری می باشد که توسط استودیوی Ubisoft Reflections ساخته شده و کمپانی Ubisoft ناشر آن می باشد. این بازی چهارمین نسخه در سری بازی های Driver است که دارای داستانی متفاوت نسبت به نسخه های قبلی خود می باشد. وقایع بازی Driver: Parallel Lines در چندین شهر مختلف رخ می دهد، در بازه های زمانی سال های 1978 و 2006 در نیویورک اتفاق می افتد. همچنین شخصیت اصلی این بازی تنها شامل پلیس مخفی به نام John Tanner نمی شود، بلکه برروی راننده ای به نام T.K متمرکز است که می خواهد از باندی که در دوران جوانی اش با آن کار کرده انتقام بگیرد.

دانلود بازی Need For Speed Rivals برای PC

دانلود بازی Need For Speed Rivals برای PC

Need for Speed Rivals Complete Edition - ElAmigos

| نسخه فشرده DODI Repack اضافه شد |

Need for Speed Rivals Complete Edition

در بازی Need for Speed: Rivals Complete Edition به Redview County خوش آمدید، محیط جهان بازی که درآن شدت اوج رقابت میان نیروهای پلیس و مسابقه دهندگان خیابانی هیچ گاه پایان نمی یابد. به نمودار رشد از طریق سیستم امتیازدهی جدیدی که به ماسبقه دهندگان این اجازه را می دهد تا امتیازات سرعت خود را برای افزایش دهنده های بالاتر و جوایز بهتر ریسک کنند یا امتیازات سرعت خود را با ایمنی برای هنگامی که به مخفیگاه خود می رسند ذخیره نمایند. هر چه بیشتر ریسک کنید، سریعتر پیشرفت خواهید کرد، اما اگر توسط پلیس دستگیر شوید آنها امتیازات سرعت شما را به عنوان پاداش بر می دارند. صدها هزار امتیاز سرعت می تواند در هر یپچ و هر گرفتاری در خطر قرار گیرد... آیا شما کسی خواهید بود که از قهرمان به هیچ می رسید؟

دانلود بازی Need for Speed: Most Wanted Limited Edition برای PC

دانلود بازی Need for Speed: Most Wanted Limited Edition برای PC

Need for Speed: Most Wanted Limited Edition - DODI Repack

Need for Speed Most Wanted Limited Edition

بازی Need for Speed: Most Wanted Limited Edition توسط استودیوی Criterion Games ساخته شده و کمپانی Electronic Arts آن را در سال 2012 منتشر کرد. بازی Need for Speed: Most Wanted Limited Edition سری جدید از سری بازی های "جنون سرعت" می باشد که دوباره می خواهد یادآور نمایش های خوب نسخه اول Most Wanted که در سال 2005 منتشر شد باشد. از نظر طرفداران این مجموعه نسخه اول بازی هنوز یکی از بهترین نسخه های NFS تاکنون است. این بازی دنباله ای بر نسخه اول نیست و تنها نام آن را به دنبال دارد. برای تحت تعقیب شدن، نیاز به پیشی جستن از پلیس، دوستان خود و پیش دستی کردن رقبای خود دارید! از جهان باز بودن بازی به نفع خود استفاده کنید تا مکان های پنهان را پیدا کنید و ماشین های جدید را پیدا کنید که شما را یک قدم به جلو می اندازد!

دانلود بازی Need For Speed: The Run Limited Edition برای PC

Need For Speed The Run cover

Need For Speed: The Run Limited Edition - DODI Repack

Need For Speed The Run limited edition cover

بازی Need for Speed: The Run پلیرها را به دنیای زیرزمینی غیرقانونی و پرمخاطره ی مسابقات رانندگی می کشاند، هیجان آغاز شده است و این تنها پلیس نیست که در تعقیب شما خواهد بود، وارد شدن به مسابقه فقط شروع ماجراست چرا که باید پس از آن با سرعت مرزها را بشکنید، از میان ترافیک شدید بین شهری بتازید و از گذرگاههای یخ پوشیده ی کوهستانی عبور نمایید و از میان دره های عمیق و باریک با سرعتی گردن شکن مسابقه دهید. بازی Need For Speed: The Run Limited Edition به لطف بهره گیری از موتور گرافیکی Frostbite 2 استودیوی DICE ژانر اکشن مسابقات رانندگی را به سطح جدیدی می برد آن هم با جلوه های بصری خیره کننده و فیزیک ماشین هایی که حتی در سرعت های بالا نیز جاده را در آغوش می کشند که همه این ها در قالب داستانی مهیج و درگیرکننده برای شما به ارمغان آورده شده است. اتومبیل ها جذاب هستند، مسابقات شدید و داستان بازی شما را در تمامی مسیر از Golden Gate Bridge تا Empire State در جای خود میخکوب می نماید.

دانلود بازی Need For Speed Shift 2: Unleashed برای PC

Need For Speed Shift 2 Unleashed

Need For Speed Shift 2: Unleashed Limited Edition - RELOADED

Need For Speed Shift 2 Unleashed

بازی Need For Speed Shift 2: Unleashed که Shift 2: Unleashed نیز نامیده می شود، هفدهمین نسخه در سری بازیهای سبک ریسینگ جنون سرعت می باشد که توسط Slightly Mad Studios ساخته شده و به وسیله کمپانی Electronic Arts در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. سری تحسین شده ی Shift بار دیگر به مسیر مسابقات اتومبیلرانی با این نسخه جدید باز می گردد، جذاب ترین بازی ویدئویی مسابقات اتومبیلرانی تا زمان خود تجربه ای حقیقی از رانندگی را با شدت و نشاط پشت فرمان بودن و رقابت با سایرین را در Driver’s Battle برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دانلود بازی Need for Speed: Heat برای PC

Need for Speed Heat

Need for Speed: Heat Deluxe Edition – DODI Repack

Need for Speed Heat

به تازگی گروه P2P اقدام به کرک بازی Need for Speed: Heat نموده و برروی بسیاری از سیستم ها بدون مشکل اجرا شده است. در سبک ماشین سواری و ریسینگ می باشد که توسط استودیوی Ghost Games ساخته شده و کمپانی مشهور Electronic Arts ناشر آن می باشد. این عنوان بیست و چهارمین نسخه در فرانچایز پرطرفدار "جنون سرعت" محسوب می شود که در آن دوباره به خیابان‌ها و مسابقات شهری باز می گردید. با توجه به عملکرد ضعیف نسخه های اخیر این فرانچایز استودیوی Ghost Games تصمیم گرفته در دانلود بازی Need for Speed: Heat به سراغ ریشه های این مجموعه بازگشتی داشته باشد و مواردیکه طرفداران سال ها خواستار حضور آن در این سری بازیها بودند را در عنوان جدید قرار داده است. در این نسخه شاهد یک بخش داستانی آفلاین هستیم که وقایع آن در شهر Palm City رخ می دهد و به گفته سازندگان یک بهشت منحصر به فرد مسابقات خیابانی به شمار می رود.

دانلود بازی Need For Speed: Hot Pursuit برای PC

Need For Speed Hot Pursuit COVER

Need For Speed: Hot Pursuit - PROPHET

Need For Speed Hot Pursuit COVER

بازی Need For Speed: Hot Pursuit یازدهمین نسخه از سری بازی های زیبا و هیجان انگیز "جنون سرعت" می باشد که توسط استودیوی Criterion Games ساخته شده است. سبک بازی، تا حدوددی ما را به یاد نسخه محبوب Most Wanted می اندازد که در آن تعقیب و گریز از پلیس، بسیار هیجان انگیز بود و و اینکه در این نسخه در بعضی از مسابقات به شما اجازه داده می شود که با ماشین پلیس به دنبال مسابقه دهنده ها بیفتید. با اطمینان می توان بازی Need For Speed: Hot Pursuit را جزو بهترین نسخه های سری "جنون سرعت" در نظر گرفت که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این عنوان شما را وارد چشم انداز جدیدی از دنیای جهان باز پشت فرمان سریعترین و زیباترین خودروهای جهان می کند، از Criterion ، استودیوی برنده جایزه سازنده سری Burnout، این نسخه بازی های مسابقه ای را برای یک نسل کاملاً جدید تعریف می کند.

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto برای PC

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto

Offroad Racing Buggy X ATV X Moto - CODEX

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto

بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto در سبک مسابقه ای و ریسینگ می باشد که توسط OSome Studio ساخته شده و به وسیله کمپانی Microids برای رایانه های شخصی منتشر شد. این بازی یک انتخاب عظیم از وسایل نقلیه تمام زمینی را برای دور شدن از زندگی روزمره به شما ارائه می دهد. می توانید با رانندگی دوچرخه، چهار چرخ های آفرود در مسیرها و مناظر این بازی اکتشاف کنید و از آن لذت ببرید. طیف وسیعی از انواع موتور‌های چهارچرخ آفرود در این بازی قابل انتخاب هستند که هریک دارای مزایا و معایب خاص خود در مسیرهای خاکی هستند. بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto دارای پنج حالت مختلف در بخش تک نفره است که به صورت فصلی برگزار می شوند. همچنین مسابقه ها با زمان محدود و مسابقات در صحراهای بسیار گرم در حالت تک نفره بازی وجود دارند و مناسب برای افرادیست که زمان برای آنها از اهمیت خاصی برخوردار است.

دانلود بازی Need For Speed: Shift برای PC

Need-for-Speed-Shift

Need For Speed: Shift - RELOADED

Need-for-Speed-Shift

بازی Need for Speed: Shift سیزدهمین نسخه از سری بازی های ریسینگ "جنون سرعت" است که در سال 2009 توسط EA منتشر گردید. بازی توسط استودیوی "Slightly Mad Studios" که سازنده عنوان موفق Project CARS است، ساخته شد. به اعتقاد منتقدان بسیاری و طرفداران این نسخه بعد از عنوان موفق Most Wanted بهترین بازی ریسینگ محسوب می شود که توانست جایزه های متعددی را کسب کند و در واقع تجربه رانندگی واقعی را با فیزیک دنیای واقعی ترکیب می کند. می توان گفت این نسخه از آن حالت آرکید NFS های چند سال اخیر خارج شده و سعی کرده هر چه بیشتر به حالت واقعی رانندگی نزدیک شود.