اطلاعیه

خانه » اخبار بازی ها » با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

The 15 Hardest Boss Fights In Dark Souls History, Ranked

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

همانطور که می دانید، سه گانه Dark Souls یا بهتر بگویمم سری سولزبورن به علت دارا بودن گیم پلی ای چالش برانگیز و همچنین باس فایت های دشوار همواره مورد انتقاد گیمرها و منتقدین قرار گرفته اند. این سری بازیها که توسط From Software توسعه یافته اند، برخی از خطرناک ترین و تهاجمی ترین باس فایت ها در تاریخ را در خود جای داده است. در این مقاله قصد داریم به 15 مورد از قدرتمندترین باس فایت ها در سه گانه Dark Souls بپردازیم و فعلا باس های سه عنوان Demon’s Souls, Bloodborne و Sekiro را از این لیست مستثنی می کنیم. این باس فایت ها صبر هر گیمری را محک می زنند و برخی از آنها به وضوح دشوارتر از دیگران بودند. در ادامه مطب همراه ما باشید.

با این حال، نبردها تنها چیزی نیست که پلیرهای دارک سولز به خاطرش آن را به یاد می آورند، زیرا همچنین آنها به دلیل داشتن یک روایت داستانی و پیش زمینه منسجم تا این حد برجسته هستند. روایت داستانی دارک سولز جزء اصلی این سری محسوب می شود، بنابراین ما این لیست را به روز کرده ایم تا خلاصه داستان هر باس را نیز روایت کند.

15 / 15

 Capra Demon – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

سختی مبارزه با باس Capra Demon عمدتاً ناشی از این واقعیت است که او خیلی زود در نسخه اول ظاهر می شود. بی تجربگی تنها چالشی نیست که بازیکنان باید با آن روبرو شوند، زیرا مبارزه با این باس در یکی از کوچکترین محیط های باس فایت ها در کل سری سولزبورن اتفاق می افتد.
کمبود فضا، حملات جهشی این باس را بسیار کشنده تر می کند، ضمن اینکه دو سگ نیز به همراه او هستند و انجام lock-on روی آنها ناامید کننده است و بهتر است این کار را انجام ندهید. علاوه بر این، دو سگ سریع پشت دروازه مه در انتظار هستند و این باعث می شود که بازیکن نتواند جایی برای تنفس داشته باشد.

Lore یا روایت داستانی مربوط به این باس :

باس Capra Demon به عنوان یکی از بسیاری Capra Demon هایی است که پس از کشتن او در ادامه بازی به عنوان دشمنان معمولی ظاهر می شوند. اعتقاد بر این است که شیاطین کارپا هنگامی ایجاد شدند که جادوگر ایزالیث از Lord Soul خود برای تلاش و تکثیر شعله اول استفاده کرد، از ترس اینکه در شرف خاموش شدن باشد.

15 / 14

 Elana, Squalid Queen – Dark Souls II

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

Dark Souls II بدون شک بحث برانگیزترین نسخه در سری سولز است و بسیاری از طرفداران با وجود اینکه این نسخه بالاترین امتیاز Metacritic را دارد، آن را ضعیف ترین نسخه این سه گانه می دانند.
یکی از اصلی ترین شکایات این بود که به نظر می رسید FromSoftware رویکرد کمی نسبت به کیفیت به باس های بازی داشته است ، موضوعی که بعدا در سه دی ال سی بازی برطرف شد. باس های DLC از بهترین ها و از جمله سرسخت ترین آنها در بازی بودند، به ویژه Elana The Squalid Queen که مانند باس نهایی بازی اصلی، Nashandra مبارزه می کند ، اما این توانایی را دارد که کمک بخواهد و به طور قابل توجهی این مشکل را افزایش دهد. (اگر خیلی بدشانس باشید، او می تواند باس Velstadt, the Royal Aegis را فراخوانی کند که مبارزه را بسیار سخت تر می سازد)

روایت داستانی مربوط به این باس :

“النا ، ملکه محروم” ، پاره ای از Manus, Father of the Abyss باس نهایی Dark Souls: Artorias of the Abyss DLC است. او با پادشاه غرق شده (Sunken King) ازدواج کرد که در نبرد توسط سر یورگ و شوالیه های Drakeblood او شکست خورد. این موضوع Sinh, the Slumbering Dragon را بیدار کرد که کل شهر را با یک ابر سمی پر کرد. النا در حال حاضر در Sinh زندگی می کند و روح ها را جمع آوری نموده به این امید که در نهایت انتقامش را بگیرد.

15 / 13

 Soul of Cinder – Dark Souls III

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

باس فایت نهایی سه گانه Dark Souls مطمئناً ناامید کننده نبود. مبارزه با باس Soul of Cinder دارای دو مرحله است. اولین مورد بسیار سنگین RNG است، با حملات باس به سرعت میان جادوهای Mage و Faith و یکسری ضربات از جلو تغییر می کند. مرحله دوم بازیکنان را به فاز جدید و دشواری می برد زیرا Soul of Cinder همانند گوین مستقیما از جلو به سمت شما حمله ور شده و از مجموعه حرکات قدرتمند خود استفاده می کند.

روایت داستانی مربوط به این باس :

The Souls of Cinder ترکیبی از همه کسانی است که تا به حال شعله اول را مرتبط کرده اند، از جمله Lord Gywn ، از این رو می فهمیم که چرا بسیاری از حرکات و توانایی های قدرتمند او را به اشتراک می گذارد. هدف Soul of Cinder این است که به عنوان آخرین خط دفاعی در برابر The Ashen One عمل کرده و از شعله دفاع کند.

15 / 12

 Knight Artorias – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

یکی از مواردی که سبب شد سری دارک سولز به عنوان یک معیار استاندارد برای دیگر بازیهای هم سبک خود قرار گیرد، کیفیت DLC آن بود که الحق محتوای فوق العاده ای نسبت به بازی اصلی در خود داشت.
Artorias the Abysswalker ، شوالیه ای که بعدا DLC به نام او قرار گرفت، به زودی به یکی از محبوب ترین مبارزات بازی تبدیل شد، عمدتا به دلیل ارتباطش با گرگ محبوب خود یعنی Sif. آرتوریاس حملات متعدد قدرتمندی دارد که پیش بینی آنها بسیار دشوار است و همین موضوع مبارزه با او را چالش برانگیز می سازد.

روایت داستانی مربوط به این باس :

آرتوریاس یکی از چهار شوالیه لرد گوین بود و بیشتر به خاطر همراهی با سیف شهرت دارد. هنگامی که بازیکن وارد محیط مبارزه با باس گرگ می شود ، در واقع Sif از قبر Artorias محافظت می کند. Artorias توانست با حلقه Covenant of Artorias از پرتگاه عبور کند ، جایی که توانست Darkwraiths را شکار کند. وقتی سرزمین Oolacile به Abyss سقوط کرد، Artorias به آنجا سفر کرد اما توسط مانوس شکست خورد. Artorias خود را برای محافظت از Sif با Greatshield خود فدا کرد و توسط Abyss مغلوب شد، این موضوع سبب شد ذهن او خراب شود و به همین دلیل است که او نسبت به Undead منتخب خصمانه و بسیار تهاجمی است.

15 / 11

 Manus, Father of the Abyss – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

از Artorias گرفته تا باسی که او را شکست داد، هر کسی که داستان بازی را دنبال می کند، می داند که هنگام ورود به دروازه مه مانوس در یک مبارزه وحشیانه سخت قرار گرفته است.
در حالی که اکثر باس های دارک سولز از دو فاکتور سرعت یا قدرت استقبال می کنند، Manus, Father of the Abyss ، این دو را با هم ترکیب می کند ، به این معنی که می تواند نوار سلامتی بازیکن را در چند لحظه تخلیه کند و درعین حال زمان کمی برای بهبودی به آنها ارائه دهد. خوشبختانه بازیکن می تواند Sif را برای مبارزه فراخواند. درست است که گرگ طلایی آسیب زیادی نمی رساند اما می تواند توجه باس را به خود جلب کند.

روایت داستانی مربوط به این باس :

ظاهر هیولایی مانوس چیز دیگری را نشان می دهد، اینکه او زمانی انسان بود. Hawkeye Gough و Marvelous Chester هر دو ادعا می کنند که یک از دو مار باستانی یعنی احتمالاً Kaathe یا Frampt ، به مردم Oolacile گفته است که قبر مانوس را حفاری کنند. این باعث عصبانیت مانوس شد و در نهایت او Abyss را ایجاد کرد و عنوان پدر پرتگاه را برای او به ارمغان آورد. این عصبانیت تهاجمی را هنوز می توان در هنگام رویارویی بازیکن با باس مشاهده کرد و دلیل مهمی است که چرا مبارزه بسیار چالش برانگیز است. هنگامی که مانوس شکست خورد ، روحهای او به قطعاتی تقسیم شد ، که برخی از آنها مانند الانا فوق الذکر خودآگاه شدند.

15 / 10

Bed of Chaos – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

باس فایت Bed of Chaos را به سختی می توان به عنوان یک مبارزه قانونی تلقی کرد، زیرا او نام و نوار سلامتی دارد و حقیقت این است که فقط سه ضربه نیاز دارد تا این موضوع را درک کنید. دو مورد از این ضربه ها شامل دور زدن موانع برای پاکسازی مسیر می شود در حالی که یک ضربه ریشه را قطع می کند. متأسفانه کشتن او با دو هشدار عمده همراه است :
یکی اینکه اگر مراقب نباشید، این باس با کشیدن بازیکن به داخل محوطه تله خود یک ضربه می زند. همچنین هیچ مشکلی با شلیک دو دست به بازیکن با اندام بلند خود ندارد. دوم اینکه مرگ در محوطه باس Bed of Chaos به معنای پیاده روی 5 دقیقه ای از طریق مسیر Lost Izalith برای رسیدن به محوطه باس است. مقابله با آن نه تنها دشوار است، بلکه مجازات بازگشت شاید ناامیدکننده ترین آنها باشد.

روایت داستانی مربوط به این باس :

مانند شیاطین کاپرا که در بالا به آن اشاره کردیم، Bed of Chaos نتیجه تلاش جادوگر ایزالیث برای بازسازی اولین شعله با پروردگار روحش بود. موجود عظیم و شبیه درختی که ایجاد شده باعث می شود یکی از غیر متعارف ترین مبارزات باس در کل سه گانه دارک سولز باشد.

15 / 9

Four Kings – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

در این مرحله با چهار باس آن هم با چهار نوار سلامت روبرو هستید. باس Four Kings از منطقه New Londo Ruins به صورت انفرادی و با استفاده از حملات دوربرد و نزدیک حمله خواهند کرد. دیدگاه شما از Four Kings بستگی زیادی به این دارد که تا چه حد از طرفداران دارک سولز هستید. اگر فقط یک بار بازی را انجام داده اید، در واقع آنقدرها سخت یا خاطره انگیز نیستند. چالش واقعی در New Game + زمانی رخ می دهد که آمار آنها افزایش یابد. حملات او شامل تند کشیدن سریع به پاها و شلیک است که بازیکنان به سختی می‌توانند از آن‌ها جاخالی کنند و بدون آسیب زیاد مانع از آن نمی‌شوند.
بدتر از همه، اگر مبارزه با باس Four Kings را به تاخیر اندازید و به اندازه کافی سریع با آنها برخورد نشود، در واقع شروع به گرد هم آمدن خواهند کرد. حالا بازیکن باید هم با پادشاهی که با آن می‌جنگد و هم با پرتابه‌های دوربرد مقابله کند.

روایت داستانی مربوط به این باس :

Four Kings زمانی انسان بودند و برای حکومت بر New Londo منصوب شدند. چهار پادشاه توسط لرد گوین منصوب شدند، که به هر یک از آنها یک قطعه از یک لرد سول داد. طبق توضیحات آیتم Darksword، چهار پادشاه فریفته شیطان شدند و شوالیه های آنها به Darkwraith تبدیل شدند. در تلاش برای مهار تهدید آنها، نیو لوندو زیر آب رفت و چهار پادشاه و Darkwraith ها را به دام انداخت.

15 / 8

Dragon Slayer Ornstein and Executioner Smough – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

مبارزه با دو باس Ornstein و Smough به عنوان یکی از سخت ترین و خاطره انگیزترین مبارزات کل سری دارک سولز محسوب می شود. دو نفر بدنام از منطقه Anor Londo متشکل از اژدها کش و یک غول است. یکی سریعتر بوده و از رعد و برق و ضربات سریع استفاده می کند، در حالی که دیگری سنگین است و از ضربات AoE عظیم با یک چکش بزرگ استفاده می کند. مهم نیست بازیکن اول کدام یک را می کشد، زیرا هر کدام را که اول نابود کنید، دیگری قدرت و سلامتی همراه مرده خود را جذب می کند.
قبل از مبارزه با این باس پیشنهاد می کنیم از یک فرد کمکی استفاده کنید، با این حال، این کار باعث می شود که میزان سلامتی باس ها افزایش یابد. در همین حال، مبارزه انفرادی شما به معنای محاصره شدن توسط یکی از خشمگین ترین باس فایت های این سری است.

روایت داستانی مربوط به این باس :

اعتقاد بر این است که Dragon Slayer Ornstein یکی از مورد اعتمادترین شوالیه های لرد گیون و کاپیتان چهار شوالیه گوین بود. در مورد Executioner Smough، او درخواست پیوستن به شوالیه های گوین را داشت اما رد شد، زیرا طبق توضیحات چکش او، “استخوان های قربانیانش را در خوراک خود آسیاب می کرد.”

15 / 7

 Gwyn – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

وقتی باس نهایی دارک سولز شمشیر آتشی خود حمله می کند، کاراکتر شما فوق العاده سریع بوده و قادر به شکستن حالت تدافعی است. بدتر از آن، او الگوی حمله 2-3 ضربه خود را با حمله ای خاص مخلوط می کند. دقت داشته باشید گوین همچنین عاشق شکار بازیکنانی است که دائما از Estus Flask خود در حین مبارزه استفاده می کنند، اگر در حین مبارزه کشته شوید، باید پیاده روی طولانی Kiln of the First Flame را دوباره انجام دهید.

روایت داستانی مربوط به این باس :

Lord Gwyn یکی از چهار موجودی است که پس از ظهور عصر آتش ، یک Lord Soul را پیدا کرده است. روحش به او اجازه داد تا صاعقه ایجاد کند که از آن برای شکست اژدهایان ابدی و کنترل جهان استفاده کرد. این موضوع عصر آتش را آغاز کرد، جایی که گوین پادشاه سرزمین Lordran شد. با شروع محو شدن شعله، گوین به منطقه Kiln of the First Flame رفت تا آن را به هم وصل کند و عصر آتش را طولانی تر سازد.

15 / 6

 Black Dragon Kalameet – Dark Souls

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

اولین ملاقات شما با باس Black Dragon Kalameet هنگامیست که در دی ال سی Artorias of the Abyss به گشت و گذار مشغول هستید. این اژدها از قلمرو Oolacile ابتدا باید با استفاده از کمان Hawkeye Gough پرواز آن غیرفعال شود. بدون انجام این کار ، انتظار یک باس فایت غیرممکن را داشته باشید. مبارزه با او در یک عرصه عظیم به این اژدهای چابک اجازه می دهد تا بدون در نظر گرفتن فاصله شما حمله کند.
شما تاکنون با اژدهایان دیگری روبرو شده و آنها را نابود کرده اید و ممکن است فکر کنید می توانید Kalameet را تنها با یک حمله ساده بکشید. جواب منفی است. Kalameet یا شما را لگدمال می کند یا اگر آن را امتحان کنید پرواز خواهد کرد. سعی کنید از راه دور به او حمله کنید ، و نفس آتشین او باعث آسیب جسمی و جادویی می شود ، بنابراین نمی توان آن را به طور کامل مسدود کرد.

روایت داستانی مربوط به این باس :

اطلاعات زیادی در مورد Black Dragon Kalameet در دست نیست ، به جز اینکه او یکی از آخرین اژدهایان باستانی است و طبق توضیحات حلقه Calamity ، به عنوان “آورنده بلا” شناخته می شود. هنگام مرگ او ، تکه های اجسادش برای ایجاد سلاح و زره استفاده شد.

15 / 5

 Ancient Dragon – Dark Souls II

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

Ancient Dragon ممکن است به عنوان یکی از سرسخت ترین باس های غیر DLC در بازی Dark Souls II در نظر گرفته شود. دلیل خوبی برای اختیاری بودن آن وجود دارد. در حالی که اژدهای باستانی به عنوان یک شخصیت تأثیرگذار ظاهر می شود، به دست آوردن آیتم های آن بدون درگیر شدن در نبرد چالش برانگیز او کاملاً امکان پذیر است. در غیر این صورت ، بازیکنان ممکن است در اولین تلاش خود تنها 15 ثانیه دوام بیاورند.
به چالش کشیدن احمقانه اژدهای باستانی باعث عصبانیت یکی از بزرگترین و تسلیم ناپذیرترین اژدهایان این مجموعه می شود. آتش عظیم او می تواند به تنهایی یک بازیکن را با یک ضربه هلاک کند، هنگامی که او مستقیماً به بازیکن آتش اعمال نمی کند، او به سمت آسمان پرواز می کند و آتش را در تمام محیط پخش می کند. نزدیک شدن بیش از حد او به این معنی است که وقتی زمین خورد، تا می تونید به پای او ضربه بزنید.

روایت داستانی مربوط به این باس :

درست مانند Kalameet، گذشته اژدهای باستانی نسبتاً ناشناخته است. جالب اینجاست که ناشاندرا از اژدها به عنوان “پشتیبان” و “خدای کاذب” یاد می کند ، در حالی که Sweet Shalquoir آن را به عنوان “یک چیز عظیم ، با قدرت مطابقت با اندازه آن توصیف می کند. یا چیزی که حداقل نقش دارد” ، به این معنی که واقعا اژدها نیست .

15 / 4

Dancer of the Boreal Valley – Dark Souls III

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

باس Dancer of the Boreal Valley به عنوان یک کابوس مطلق برای بازیکن تعریف می شود. این شیطان زیبا به عنوان نگهبان دروازه آخرین دنیای بازی، با سرعتی بی نظیر بازیکنان را له کرده و برش می دهد. استفاده از سلاح سنگین برای مبارزه با چنین حریفی خودکشی محض است.
حملات طرح دار مختلف او بازیکن را با هجوم حملات روبرو می سازد. Dancer همچنین به اندازه کافی سریع است که می تواند یک Estus Flask را حتی در فاصله های طولانی از دست بازیکن خارج کند. توصیه می شود قبل از این مبارزه یک نفر هوش مصنوعی را احضار کنید. در غیر این صورت ، مطمئن شوید که با بهترین سلاح های موجود به نبرد با او رفته اید.

روایت داستانی مربوط به این باس :

اعتقاد بر این است که Dancer of the Boreal Valley یک Irithyll بوده که در Irithyll of the Boreal Valley ساکن بوده است، زمانی که توسط Pontiff Sulyvahn تصاحب شد. مدتی پس از این ، سلیوان او را مجبور کرد تا رقصنده شود و سرانجام او را در گروه شوالیه های Outrider نامگذاری کرد ، جایی که او در نهایت تبدیل به یک مبارز ماهر شد. ترکیبی از حرکات رقص زیبا و مهارت های مبارزه با شمشیر او را به یکی از پیچیده ترین مبارزات Dark Souls III تبدیل می کند. مدتی پس از این، سلیوان او را مجبور کرد تا رقصنده شود و سرانجام او را در گروه شوالیه های Outrider نامگذاری کرد ، جایی که او در نهایت تبدیل به یک مبارز ماهر شد. ترکیبی از حرکات رقص زیبا و مهارت های مبارزه با شمشیر او را به یکی از پیچیده ترین مبارزات بازی دارک سولز 3 تبدیل می کند.

15 / 3

Nameless King – Dark Souls III

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

این مبارزه دو بخش دارد، قسمت اول شامل مبارزه با پادشاه بی نام بر روی اژدهای او می شود که ساده است. در قسمت دوم از اژدهای خود پیاده می شود و مبارزه اصلی از اینجا شروع می شود. او یک دشمن فوق العاده قوی با حملات برق آساست، زمان بندی دقیق جاخالی دادن در حین مبارزه با او را باید به درستی یاد بگیرید. یک اشتباه کوچک می تواند به مرگ شما تبدیل شود، اما اگر بتوانید او را شکست دهید ، واقعاً بر سه گانه دارک سولز مسلط شده اید.

روایت داستانی مربوط به این باس :

طبق توضیحات نوشته شده در قسمت روح Nameless King، این باس زمانی “خدای جنگ اژدها کش بود ، قبل از اینکه همه چیز را قربانی کند تا با اژدهایان باستانی متحد شود.” همچنین در سرتاسر دارک سولز 3 اینطور تلویح می شود که پادشاه بی نام اولین فرزند گوین است.

15 / 2

Slave Knight Gael – Dark Souls III: The Ringed City DLC

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

مشابه مبارزه گوین و موارد مربوط به آن ، باس نهایی دی ال سی Ringed City یک جنگجوی تنها با شمشیر غول پیکر است. در مرحله اول او مانند یک حیوان شرور با Greatsword به شما حمله می کند، متأسفانه ، این نبرد به محض اینکه به فاز دوم می رسد، به نوبه خود مرگبار می شود و در اینجا باید از بهترین سلاح ها یا جادوهای موجود استفاده کنید.
Gael نه تنها رعد و برق را فرا می خواند تا به شما حمله کند، بلکه یادگیری الگوی حملات او بسیار سخت تر می شود. حتی ترکیب 3-4 ضربه اول او نیز بسیار دشوار می گردد. در آخرین مرحله، شما از فرار رعد و برق ، چرخش شمشیر و به معنای واقعی کلمه دارک سولز خسته می شوید! چیزی که واقعاً کمکی به این موضوع نمی کند این است که گیل سلامت بیشتری نسبت به دیگر دشمنان بازی دارد. شکست دادن او یک جنگ فرسایشی است.

روایت داستانی مربوط به این باس :

اعتقاد بر این است که Slave Knight Gael یک بار در دنیای نقاشی شده اقامت داشته و یک شخصیت والدین برای نقاش است. او بسیار مایل است که دنیای نقاشی قدیمی و پوسیده به آتش کشیده شود تا نقاش بتواند دنیای جدیدی خلق کند. وقتی بازیکن در صحنه اصلی با Slave Knight Gael روبرو می شود، Gael روشن می کند که Ashen One تنها حامل قدرت Dark Souls است که برای نقاشی دنیای جدید مورد نیاز است و منجر به نبردی دیوانه وار می شود.

15 / 1

 Darkeater Midir – Dark Souls III: The Ringed City DLC

با 15 مورد از سرسخت ترین باس های سری Dark Souls آشنا شوید

در ادامه رسم سری دارک سولز مبنی بر دارا بودن باس فایت های دشوار و چالش برانگیز، باس Darkeater Midir یک اژدهای بزرگ با نوار سلامتی بالا و حملات سنگین فیزیکی، جادویی و آتش است. کلمات نمی توانند سطح نفرت بازیکنان از Darkeater Midir را به درستی بیان کنند. این اژدهای عظیم بازیکنان را با حملات موجی غیرقابل انسداد و تقریباً غیرقابل اجتناب مورد هدف قرار می دهد. نوار عظیم سلامتی او به هر پلیر اجازه می دهد حداقل 10 دقیقه در میدان نبرد دوام بیاورد.
حملات سنگین Darkeater Midir هرگونه حمله به دهانه های او را به یک خطر بزرگ تبدیل می کند. او ناامید کننده ترین باس فایت های اژدها در تاریخ سه گانه” را تکمیل می کند. این اژدها نه تنها یکی از سخت ترین باس های سری Souls بلکه یکی از سخت ترین باس های تاریخ بازی های ویدئویی است. جالبت اینجاست مبارزه با او اختیاری در نظر گرفته شده.

روایت داستانی مربوط به این باس :

Darkeater Midir از نوادگان Archdragons است. او وظیفه مبارزه با Abyss را بر عهده داشت ، وظیفه ای که به لطف جاودانگی می تواند بی پایان انجام دهد. در طول چندین سال نبرد Midir منطقه Abyss را آلوده کرده است ، که به او امکان می دهد از تاریکی در مبارزه با بازیکن استفاده کند.

به نظر شما سخت ترین باس مجموعه Dark Souls کیست؟ می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

حمایت

دیدگاه ها 4 دیدگاه
 1. بهروز
  در تاریخ 2021/10/30 :

  من DLC های 3 رو بازی نکردم بنابراین دو تا آخری رو ندیدم ولی مطمئنا سخت ترینشون همون Nameless king بود

  • مصطفی
   در تاریخ 2021/10/30 :

   بله مطمئنا مبارزه با Nameless king یکی از چالش برانگیزترین باس فایت های بازی اصلی بود. ولی به نظر خودم باس Darkeater Midir خیلی سخت تر از Nameless king هست.

 2. Abbas
  در تاریخ 2021/11/04 :

  واقعا رتبه بندی دقیقی هست من شماره یک و دو رو هیچوقت نتونستم بکشم..

  • مصطفی
   در تاریخ 2021/11/05 :

   خود بنده هم تو کشتن باس اولی به مشکل برخوردم!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.